מי צריך חדר לפי שעה בקריות?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ישנם אנשי עסקים שמגיעים מרחוק ומחפשים לעצמם חדרים לפי שעה בכל מקום שאליו הם יוכלו להגיע. מכיוון שהם עושים עסקים במקומות אלו, ההתנהלות הכי אידיאלית מבחינתם, הוא להשכיר חדר לפי שעה, וכך להימנע מנסיעות מיותרות.

מי צריך חדר לפי שעה בקריות? |

צפון הארץ שלנו הוא מקום ידוע ומוכר לטיולים סתם כך באמצע החיים. בצפון מתנקזים להם כל אזרחי המדינה בחופשים ובטיולי סוף בית ספר. אבל כמובן שלא רק. בעלי עסקים רבים נוהגים להגיע לצפון כדי להשתחרר קצת מעסקיהם.

אחד מהמקומות האלו הוא אזור הקריות. אזור זה הוא מקום מושלם להעביר בו את הלילה, במידה ונתקעתם שם. המחירים באזור זה הם מהנמוכים יותר שניתן למצוא, שכן הביקוש עבור חדרים לפי שעה בקריות הוא ירוד יותר.

כמה פופולרי טרנד חדש זה – חדרים לפי שעה? |

סקרים גילו, כי סביר להניח שמגמה זו תתפוס בעוד כמה שנים. עבור מלונות הממוקמים בקרבת אתרי עלייה לרגל פופולריים כמו שדות תעופה, תחנות רכבת ובתי חולים, זוהי אפשרות משתלמת למדי.

אפילו הרבה רשתות מלונות ברמה הגבוהה ביותר, עם דירוג כוכבים כמו הייאט, IHG, אקור ושרתון, מגיעים ונכנסים גם כן לטרנד של חדר לפי שעה כפי שניתן למצוא בקישור https://www.allrooms.co.il/category/293/.

עם בואו של מושג "חדר לפי שעה", ישנם כמה דברים אחרים הקשורים אליו. לדוגמא, סוגיית השכרת חדרים לזוגות לא נשואים. בהודו ישנם אלפי זוגות צעירים שאולי רוצים לבלות יחד זמן איכות, אך אין להם הרבה אפשרויות.

שהייה קצרה, שהייה בטוחה |

האינטרנט גועש עם שאילתות על מלונות המאפשרים לינה לזוגות לא נשואים, לדוגמה כמו כאן. התפיסה הרווחת היא, שאנשים משתמשים בחדרים לפי שעות בעיקר לצורך פעילויות לא חוקיות, אך מרבית הסטארט-אפים המציעים חדרים לפי שעה, כן מאפשרים לזוגות לחלוק חדר עם הגשת הוכחות תעודת זהות תקפות.

השכרת חדרים לזוגות לא נשואים אינה דבר בלתי חוקי בהודו, ואין שום כוונה לחדור לפרטיותם. אך המחסור שם בחדרים כאלו, לפחות בסביבה עירונית, די מגבילה את הבליינים שם, למצוא חדר נורמלי לפי שעה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם