איך להעביר נסיעות ארוכות בטיול? 5 טיפים מנצחים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אם צפויה לכם נסיעה ארוכה לקראת טיול רומנטי או חופשה משפחתית, אתם וודאי מנסים למצוא דרכים להעביר את הנסיעה על הצד הטוב ביותר. ובכן, יש לנו 5 רעיונות עבורכם. סקרנים?

האזינו לפודקאסטים

נדמה שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים התוודעו לעולם הפודקאסטים, כשכיום יש מגוון רחב של הסכתים להאזנה, החל מנושאים כלכליים, דרך תחום המדע ועד לתוכניות מעולם הספורט. לא משנה מהם הנושאים המועדפים עליכם, משום שהתוכניות הללו הן דרך נהדרת להפיג את השעמום במהלך הנסיעה, כשישנה אפשרות להאזנה אונליין במרכז הפודקאסטים או באמצעות אתרים ייעודיים נוספים. אגב, יש גם פודקאסטים שמתאימים לילדים.

קריוקי

דרך נהדרת להעביר את הנסיעה הארוכה היא פשוט… לשיר! לא חייבים להשתמש בקבצים ייעודיים לקריוקי ובהחלט אפשר להיעזר ביוטיוב או בשירים המושמעים ברדיו. מה שכן, אם לא כל הנוסעים ברכב מחבבים את הפעילות – זו עשויה להיות בעיה.

לא חייבים לעצור במקומות רנדומליים

בין אם זו נסיעה ארוכה לאילת או לטיול באזור הצפון, בהחלט כדאי ומומלץ לתכנן את העצירות שלכם, ולא לעצור במקומות רנדומליים כמו תחנות דלק או חניונים. החליטו מבעוד מועד באילו יעדים תעשו הפסקה, כשרצוי לבחור בגנים לאומיים, חוות ייחודיות או כל יעד שיעניק לכם חוויה מיוחדת ושונה.

משחקים לדרך

נוסעים עם הילדים? ובכן יש לא מעט משחקי דרך שמפיגים את השעמום ועוזרים לצלוח את הנסיעה, החל ממשחקים שבעל פה כמו "חי, צומם, דומם", "כן, לא, שחור, לבן" וכו', ועד למשחקי קופסה ייעודיים לנסיעות (למשל ישנה גרסת נסיעות למשחק הפופולארי "מונופול").

ספרו לי סיפור

אם אתם נוסעים לטיול עם הילדים, תוכלו להעביר במהלך הנסיעה פעילות נהדרת ומעניינת, שאף משפרת את החשיבה היצירתית של הילדים. אתם מתחילים לספר סיפור, וכל נוסע בתורו ממשיך את הסיפור מאותה הנקודה, כשעליו להיות קשוב לכל חלקי הסיפור על מנת שיוכל להמשיך ולספר אותו. זו פעילות נהדרת לילדים, משום שהיא מאפשרת להם לחדד את הדמיון ולפתח את מיומנויות ההקשבה, ונוסף לכך – היא מעבירה את הנסיעה באופן מהנה וחווייתי.

 

חופשה נעימה, ונסיעה טובה!

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם