מה לעשות באילת עם ילדים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אילת הינה עיר תיירות מושכת ומותאמת מאוד לבילוי משפחתי. רבים מגיעים אל העיר למשך מספר ימים ארוכים, ובמקרים רבים, גם לשבוע מלא. אחת הבעיות שנתקלים בה הורים לילדים בגילאים שונים היא העסקת ילדיהם לאורך החופשה. הדבר נכון לכל תקופה כולל בקיץ אשר במהלכו ניתן לבלות זמן רב בבריכת המלון או הים. יש צורך לגוון להם את הפעילות וניתן לעשות זאת באתרים המספקים אטרקציות מלהיבות לילדים ולכל המשפחה. הדבר ישחרר עומס רב מההורים אשר אף הם זקוקים למנוחה בחופשתם. תוכלו למצוא מה לעשות באילת עם ילדים באתר funtasy.

שפע אטרקציות

לצד אתרי הבילוי הוותיקים באילת אשר מרבית הישראלים כבר הגיעו אליהם ניתן למצוא מתחם אטרקציות נהדר בתוך קניון אייסמול המרכזי בעיר. ניתן לבלות בו לפחות יום אחד במספר רב של אטרקציות וביניהן: המנוף האנושי, דארק רייז, מרוץ מכוניות תחרותי, סימולטורים, מבוכי מראות, חדרי אשליות, אולמות הקרנות סרטים בשבע מימדים ועוד. כל אטרקציה מיועדת לבני גילאים שונים. יש ביניהן מוגבלות למבוגרים. בחלקן ניתן לשחק ביחידות, בזוגות או בקבוצות. המשחקים הם רב חושיים והמשתתפים בהם נכנסים לעולמות חדשים לפרק זמן קצר מה שמגדיל את עוצמות החוויות.

תכנון מסודר

ניתן לשלב ביקורים במקום לאורך כל שעות היום, ובהחלט, כדאי להורים לתכנן את הביקור במקום בשילוב עם סדר היום שמציע המלון. כך למשל בשעות הבוקר בים/בריכה ואחה"ץ במתחם האטרקציות.  במקום יש צוות עובדים אשר יקבל את המבקרים, ויהיה נכון לסייע, להדריך וללוות כל משתף. מומלץ לתכנן את השהייה באילת ולבדוק היטב לגבי שעות הפעילות, תעריפים, מבצעים ופרטים נוספים חשובים. המקום הינו נגיש וניתן להגיע אליו בקלות באמצעי תחבורה שונים. בילוי אטרקטיבי ומיוחד עם הפעלות באילת לילדים ולכל המשפחה יוסיף לחוויות המצטברות בעיר וישאיר טעם של עוד.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם