טיפים להוצאת ויזה לארה"ב לילדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כל טיסה לארצות הברית מחייבת אחזקת ויזה בתוקף. שכן אין כניסה לארצות הברית ללא מסמך קביל ותקף המאשר את היותכם מורשים להיכנס. את הוויזה לא כל כ קל לקבל, למעשה יש אנשים רבים שעוברים תהליך מורכב למדי עד לרגע בו הם מקבלים את הוויזה לידיהם. יש גם כאלו שמגישים בקשה ואת הוויזה המיוחלת הם בסופו של דבר לא מקבלים… אך ניתן לומר שמי שמתנהל נכון לרוב יצליח לקבל את הוויזה הרצויה לו.

לזרז תהליכים

הוצאת וויזה עשוי להתמשך על פני תקופה ממושכת למדי. אם אתם צריכים ויזה דחופה לארה"ב חלק מהזמן הכדור נמצא בידיים שלכם, מגישי הבקשה אשר צריכים למלא שאלון ולטפל בכל המסמכים הנלווים, ואילו לאחר מכן יעבור זמן נוסף עד שיסיימו לטפל במסמכים שלכם ויצרו אתכם קשר. אם כי יש דרך לזרז את הטיפול ולהבטיח כי הבקשה שלכם תקבל קדימות. וזאת באמצעות חברה מקצועית שמגישה שירות מקצועי בעניין הוצאת ויזה.

ומה עם הילדים?

כאשר מדובר על ילד התהליך עשוי להיות קל יותר בהשוואה לתהליך הוצאת ויזה של מבוגר. וזאת מחמת הסיבה שילד לא אמור לעבור ראיון בשגרירות. מאותה סיבה התשלום עבור דמי טרחה לחברה שמטפלת בהוצאות ויזה לילד יהיה לרוב נמוך יותר מתשלום בגין הוצאת ויזה למבוגר. במידה ואחד מהסבים הינו אזרח אמריקאי, מומלץ לברר על אזרחות אמריקאית גם לילדים.

אילו טיפים יוכלו להועיל?

  • ויזת ילד תהיה לרוב תקפה למשך עשר שנים.
  • ילד על פי ההגדרה לעניין זה הוא החל מגיל לידה ועד גיל ארבע עשרה. כך שוויזה לתינוק וויזה לילד זה אותו תהליך.
  • גם מבוגרים מעל גיל שמונים פטורים מראיון מקדים לפני קבלת הוויזה.
  • במידה ויש להורה ויזה בתוקף כדאי יהיה לצרף תצלום שלו לבקשה המוגשת עבור הילד.
  • אין זה משנה אם הילד בן להורים גרושים. מבחינת השגרירות האמריקנית הטיפול במסמכים הוא אותו טיפול.
  • חשוב להתכונן מבעוד מועד ולהגיש את הבקשה די זמן לפני מועד הטיסה המתוכנן. כי בכל זאת יש מקרים בהם אנשים מסורבים ולא מקבלים את הוויזה.
  • את כרטיס הטיסה מומלץ לרכוש לאחר קבלת הויזה כדי לא למצוא את עצמכם עם כרטיס שאינכם יכולים לעשות בו שימוש.
אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם