ויזה להודו 60 יום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שהות בהודו מתאפשרת בקלות היום לתייר הממוצע. הרי כיום הודו בעלת יחס קליל וזאת בכל הנוגע לתנאים לפיהם יהיה ניתן להוציא ויזה חדשה וזאת בייחוד כאשר מדובר על ויזה שמיועדת לתיירים. אף על פי כן, יש לדעת כי יש לכך מספר סייגים. במידה ותרצו להישאר לתקופה של יותר מ – 60 יום למשל, עליכם יהיה להאריך את הויזה וזאת מכיוון שבדרך כלל תקופת השהות המקסימלית של ויזת תייר תהיה עד 60 יום.

ויזה להודו 60 יום האם זה באמת מספיק לכם?

במידה ואינכם בטוחים שמא ויזה להודו 60 יום תוכל להספיק לכם, אל לכם לחשוש כלל וכלל. כל שתצטרכו לעשות יהיה לשהות בהודו את התקופה המדוברת, ובמידה ולקראת סוף תקופת הויזה אתם שמים לב כי תרצו להישאר יותר, תוכלו לגשת אל רשות ההגירה הקרובה ולבחון את האופציות השונות. ביניהם יהיה ניתן לצאת למדינה שכנה ולחזור להודו, להאריך ויזה או לשנות אותה למשל.

כיצד ניתן להוציא ויזה להודו?

ויזת תייר להודו אשר מיועדת ל – 60 יום ניתן יהיה להוציא באינטרנט או על ידי כך שתיגשו באופן פיזי אל השגרירות ההודית בישראל. בכל אופן, הוצאת ויזה באינטרנט תהיה הבחירה האידאלית וזאת מכיוון שהיא תחסוך לכם טרחה רבה.

 

הרי הודות לגמישות הזו, כל אחד יכול להוציא לעצמו ויזה להודו וזאת מהנוחות של הסלון הביתי שלו. רק תצטרכו לגשת אל אתר השגרירות ושם יהיה ניתן למצוא את כל הפרטים הרלוונטיים עבורכם.

שירותי הוצאת ויזה להודו

במידה ותהיו מעוניינים להוציא להודו ויזה שונה. כדוגמת ויזת עסקים או ויזת לימודים, תמיד יהיה ניתן להיעזר בשירותיה של חברה אשר תוכל לסייע לכם במילוי הטפסים השונים ובהוצאת הויזה. בעזרתה של חברה מעין זו תוכלו לדאוג לכך שהשגת הויזה שלכם להודו תהיה קלה יותר ממה שניתן לדמיין. רק תצטרכו להבהיר את הצורך האישי שלכם ולהעביר את הדרכון והפרטים הנחוצים ותוך זמן קצר בלבד יחזור הדרכון עם הויזה הרלוונטית. זוהי ללא ספק אופציה מובילה בעבור רבים היום.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם