מצפים לאורח חשוב מחו"ל? פנקו אותו עם הסעות VIP לשדה התעופה

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אם אתם מצפים לחבר טוב מחו"ל, איש עסקים, בן משפחה או מכר שאינו מכיר את ישראל ההמלצה היא להכין לו הפתעה ולפנק אותו כבר בשדה התעופה עם שירות הסעות VIP לשדה התעופה. מעוניינים לדעת על מה מדובר והאם השירות משתלם לכם ומתאים למטרה שלכם? התחילו לקרוא

הכל מתחיל ביחס

יש תיירים שחוזרים לארץ מגוריהם ומספרים שהיה נחמד בישראל, אחרים מספרים שהיו רגעים יפים שמדובר על מדינה יפהפייה בה מתגוררים צברים (sabarim) עם מנטאליות חמה ושונה מכל מה שהם הכירו עד כה ולקח להם קצת זמן להתרגל אל ההרגלים בישראל ואל המנטאליות השונה והם היו שמחים אם היו מכינים אותם מראש לעניין. אם אינכם מעוניינים שאותם אדם שמגיע מחו"ל יחווה "הלם תרבות" או שאתם מעוניינים להגיש לו את ישראל על "מגש כסף" ולהראות לו שגם במדינה שלנו יש שירותים ברמה הגבוהה ביותר, קרוב לוודאי ששירות VIP  לשדה התעופה יהיה השירות בו תהיו מעוניינים.

נהג VIP

שירות הסעות VIP – כרטיס ביקור

שירות הסעות VIP לשדה התעופה או לכל מקום אחר בישראל הוא שירות מיוחד שבמסגרתו משתמשת החברה בצי הרכבים המפואר והחדיש שלה. כל אורח שמגיע לשדה התעופה או קבוצת תיירים יעלו על מיניבוס מהודר או רכב יוקרתי ששייך לצי זה. ברכב לכל אחד יש שליטה ישירה על המזגן בחלק בו הוא יושב ברכב, האוטובוסים נוחים וכמעט ולא מרגישים את הנסיעה שלהם על הכביש, יש אפשרות לבחור ולשמוע מוזיקה נעימה ועוד. חשוב לדעת שיש אפשרות לשירותים מסוימים במסגרת שירותי ה- VIP, כמו למשל מקרר נייד עם משקאות ברכב, אפשרות של אוטובוס עם תא שירותים ועוד. מה שבטוח הוא שה- WELCOME TO ISRAEL תיעשה בצורה המרשימה ביותר.

 

הבחירה הנכונה

שירות הסעות VIP לשדה התעופה תמיד צריך להיעשות על ידי חברה מוכרת ובעלת ניסיון בתחום הסעות VIP לתיירים. כאן חשוב מאוד לבחור ברכב שמתאים לכם. כלומר אם מדובר על איש עסקים או אורח חשוב שמגיע לישראל תוכלו להמתין לו עם רכב מפואר שירשים אותו. לאחר בחירת הרכב בהתאם לסוג הביקור חשוב מאוד לסגור את כל הקשור אל עסקת השכרת הרכב עם חברת ההסעות על מנת שלא יהיה מצב מביך בו תאלצו לדון בענייני כספים כשהאורח לצדכם. בנוסף, חשוב מאוד לתכנן מראש את שירותי ההסעות בהם אתם מעוניינים, כלומר, האם מדובר רק על שירותי הסעה משדה התעופה ואל שדה התעופה או האם אתם מעוניינים שאותו רכב יעמוד לרשותכם בכל הטיולים והפגישות שאתם מתכננים לאורח שלכם.

 

לסיכום, אם אתם מעוניינים ליצור רושם מכובד אצל האורח שלהם מחו"ל, שירות הסעות VIP לשדה התעופה ומקומות נוספים בישראל הוא השירות בשבילכם.

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם