סוגים של מחסני גינה

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בהרבה מאוד בתים אין מחסנים. הבעיה שלנו היא שכל חפץ שלא בשימוש, אין לו תמיד מקום בבית.

גם אם יש לנו בית גדול ממש, עדיין לא תמיד יש לנו היכן להניח את הרהיטים המיותרים, את הפריטים שלא נמצאים כרגע בשימוש כמו גם גרוטאות שונות שקשה לנו להיפרד מהם. אז מה עשויים אם אין מחסן בנוי בתוך הבניין? כאן ישנו הפתרון של מחסני הגינה.

 

מה זה מחסני גינה?

מחסני גינה כשמם כן הם. המדובר הוא במחסנים מיוחדים שנועדו לעמוד בשטח הגינה הפתוח. שם הבה נקווה יש לכם יותר מקום…

אך האמת היא שאת מחסן הגינה לא חייבים להעמיד דווקא בגינה. המחסן יכול לעמוד גם על גג הבניין הוא יכול לעמוד בחצר הבית ולמעשה בכל נישה מיותרת שיש לכם בבית תוכלו להציב את מחסן הגינה.

 

ממה מיותר המחסן לגינה?

מחסני הגינה לרוב מיוצרים מפלסטיק. המדובר הוא בפלסטיק קשיח וחזק מאוד שמסוגל להישאר טוב וחזק גם כאשר תנאי מזג האוויר קשים. כך גם בקור העז ומול השמש הקופחת, מסוגל המחסן לתת את המענה המדויק והמושלם. כלומר החפצים המאוחסנים בתוך המחסן יהיו שמורים ומוגנים. הם לא ייפגעו גם מגשם חזק ולחילופין לא ייהרסו גם לאחר שבועות וחודשים שהם נמצאים תחת השמש הקופחת.

 

מחסני גינה – עשה במו ידיך

יש היום אפשרות לרכוש מחסני גינה בקרטון כאשר ההרכבה של המחסן הינה פשוטה וקלה מאוד. כל אחד יכול להתרשם מההוראות של הרכבות המחסן ולהרכיב בעצמו את המחסן בגינה או בחצר, על הגג או בחוץ.

חשוב לזכור. מחסן הגינה עשוי להתבלגן מאוד מכל מה שדחפו לתוכו. על כן, שימו לב כבר בתחילת הדרך וארגנו את המחסן בצורה הכי מסודרת.

 

לחצו כאן כדי לראות מגוון ריהוט גן.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם