חמאם טורקי – מה צריך לדעת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חמאם טורקי, או בית מרחץ טורקי, מכונה גם סאונה רטובה או לחילופין סאונה לחה. החמאם הינו בית מרחץ לח המקובל ברחבי המזרח התיכון בפרט וצפון אפריקה בכלל. כיום הוא מוכר גם לאירופאים, האירופאים למדו אודות החמאם וטכניקות יצירתו ותפעולו באמצעות מגעיהם עם האימפריה העות'מאנית, ועל כן הוא סווג כ"טורקי". החמאם המודרני בעולם המערבי כולל בדרך כלל רק את החדר החם מתוך שלושה לדרים במסורת החמאם הטורקי. סגולותיו של טיפולי החמאם הטורקי חוצה גבולות ומדינות והוא כבר מוכר בכל רחבי העולם וחמאמים מסוגים שונים פרוסים בארץ ובעולם בהצלחה רבה.

למה לצפות בביקור בחמאם?

לפני שתוכלו להחליט אם אתם שונאים או אוהבים ללכת לחמאם טורקי, עליכם לחוות זאת לפחות פעם אחת. אם זה הביקור הראשון שלך בחמאם, התכוננו לחום ולחות. השמועה אומרת שתתחילו להרגיש משוחררים יותר כבר לאחר הביקור הראשון שלכם בחאמם הטורקי המפנק שלנו.

מרכז "חמאם – ספא רפאל" הינו מתחם בריאות וספא המציע מגוון רחב של טיפולים תחת קורת גג אחת, כולל חדר כלות מיוחד ונעים המשרה רוגע לפני החופה הגדולה. הטיפול המומלץ במתחם הינו החמאם הטורקי האותנטי שלנו שהוא מהגדולים והמפוארים בישראל.

חום מפנק שחודר לעצמות ורחצה קרה אחרי הזעה. כמובן לשאחר הביקור החם והלח בחמאם מגיעה מקלחת קרה ומפנקת במיוחד.

הטיפולים שתקבלו בחמאם הטורקי שלנו

חמאם טורקי רחובות ב"חמאם – ספא רפאל" הוא מבנה מיוחד ואותנטי מצופה שיש, במרכזו מיטות ובמת שיש גדולה אשר עליהם מתבצעים טיפולים ייחודיים לחמאם. בחמאם הטורקי שלנו תוכלו לקבל מסאז' מפנק, קירצוף או כל אחד מהטיפולים שלנו על מנת להרגיש טוב יותר בגוף שלכם ובשרירים שלכם. המטפלים שלנו והמתקנים שלנו ברחבי החמאם ובכלל בספא הינם עומדים בתקן הגבוה ביותר. כלל המטפלים שלנו הינם מטפלים מקצועיים בעלי ידע וניסיון עשיר בשירותי חמאם טורקי אסלי. סוגי קרצופים שונים וסוגי עיסויים, הן אישיים והן בקבוצות מהווים טיפוליים ייחודים שאם טרם ביקרתם בחמאם הטורקי שלנו, לא היכרתם קודם לכן. בחמאם הטורקי שלנו תוכלו להנות משתיית קפה טורקי אסלי אמיתי להשלמת האווירה הטורקית בחמאם שלנו.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם