טיולים בארץ ששווה להכיר

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אוהבים טיולים ומסעות? למה שלא תנצלו את הזמן הרב שיש לכם עכשיו ותצאו לבלות יחד עם בני גילכם ברחבי הארץ היפה שלנו? כן, במיוחד בגיל השלישי, כשכבר יש לכם היסטוריה של קריינה ענפה מאחוריכם, תוכלו להירגע קצת ולצאת ולשחרר את הנפש שלכם החוצה. הארץ הינה רחבת ידיים ומציעה שפע של אפשרויות טיולים וסיורים שיעשירו את התודעה שלכם וירחיבו את הנפש שלכם כמו שמעולם לא הכרתם.

הגעתם לגיל השלישי? צאו יחד לטיולים קבוצתיים אל המקומות היפים בארץ! תוכלו להנות ממגוון אטרקציות, מסלולי טיול נוחים במגוון סוגים, אירועי תרבות מלווים וכמובן להיפגש עם עוד אנשים חדשים ומעניינים!

הצפון הירוק והקסום

צפון הארץ מציעה לכם מגוון רחב של אטרקציות קסומות וירוקות. בין אתרים ארכיאולוגיים שברמת הגולן ועד הכינרת, החרמון המושלג ועד נהרייה הצפונית, יש שם הכל מהכל. בצפון הארץ יש מקומות יפהפיים שמעולם לא ידעתם שהם אכן קיימים כאן, כאילו הם לקוחים מתוך סרט טבע איכותי. הטיולים השונים יכולים להיות מלווים באירועי קולינריה, טעימות של גבינות ויינות, ביקור ביקבים יוקרתיים, סיורים בכפרים עתיקים מתקופת המשנה ועוד.

הדרום המדברי והסוחף

מי אמר שבדרום הארץ יש רק חול וחול? הדרום היום פורח מתמיד והוא שופע אפשרויות לטיול וסיור. אפשר לצאת לסיורים מודרכים ובטוחים ברחבי מדבר יהודה רחב הידיים והמרהיב ולהנות מקצת שקט שהטבע של ארצנו מעניק לנו באהבה. אפשר לעלות אל הגן הלאומי במצדה, לשכשך את הרגליים בשמורת הטבע עין גדי או להרחיק עד אילת בריף הדולפינים ואטרקציות אחרות.

אין ספק, ארצנו אמנם קטנה אך מציעה לכם שפע של טיולים ואטרקציות שונות. את הטיולים בארץ תוכלו לעשות יחד אך מומלץ מאוד לעשות יחד עם אנשים כמותכם צעירים בנפשם!

לפרטים ולהרשמה בקרו באתר של קלאב 50

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם