ביטוח נוסעים לחו"ל

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מדי שנה ניתן לראות עליה בכמות האנשים שנוסעים לחו"ל, אם במסגרת עסקית ואם במסגרות פרטיות. הסיבה לכך היא ירידת המחירים של הטיסות והנופשים השונים וההתקדמות הטכנולוגית שמאפשרת ייצור של כמות גדולה יותר של מטוסים מדי שנה. בכל נסיעה לחו"ל הנוסע רוכש ביטוח נוסעים לחו"ל.

ביטוח נוסעים- למה צריך?

פעמים רבות אנחנו רוכשים ביטוח נוסעים לחו"ל בצורה אוטומטית וזאת ביום הטיסה או יום לפני. רוב האנשים מקבלים את העובדה שביטוח זה הוא חלק בלתי נפרד מנסיעה לחו"ל ולא מבררים לגביו. כאן חשוב לעצור ולנסות להבין מדוע חשוב לברר אודות ביטוח זה ומה הוא כולל. ביטוח נסיעות הוא אותו ביטוח שישרת אתכם כאשר אתם או אדם קרוב לכם יזדקק טיפול או שירות רפואי בחו"ל. אם אינכם מעוניינים לגלות ברגע האמת שהביטוח שלכם אינו כולל את השירות לו אתם זקוקים בחו"ל ושמשום כך תצטרכו להוציא סכומים גדולים של כספכם על העניין, חשוב לברר מראש מה ביטוח הנסיעות כולל ומה חשוב לכם שייכלל בו.

ביטוח נוסעים לחו"ל- מה הוא כולל?

ביטוח נוסעים לחו"ל צריך לכלול את כל הקשור אל כל מיני אירועים רפואיים שיכולים להתרחש בחו"ל, אם מדובר על אשפוז, נסיעה רפואית מוטסת, חילוץ, תרופות, ביקור אצל רופא, טיפול שיניים, טיפול בעקבות תאונת דרכים ועוד מצבים רפואיים. בנוסף, חשוב לוודא שביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל כולל גם אובדן או גניבה של המטען שלכם. תמיד יש לוודא שאותו ביטוח נוסעים לחו"ל משרת אתכם בצורה הטובה ביותר בהתאם לסוג הטיול אליו אתם נוסעים, סך השהות בחו"ל וכמובן הכיסויים להם אתם נזקקים. בדרך כלל יש אפשרות של הוספת כיסויים מחברת הביטוח או בחירת ביטוח נוסעים לחו"ל במתכונת המורחבת של חברת הביטוח.

מידע נוסף על סוג זה של ביטוח באתר של חברת הפניקס

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם