אירופה הקלאסית בצורה מיוחדת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

המחירים הזולים של טיסות לחו"ל גרמו אל עלייה מאוד גבוהה וברורה בכמות הישראלים שבוחרים לצאת לחופשה כמה פעמים בשנה מידי שנה, עם הצורך המאוד גדול לקבל כמה שיותר זמן מנוחה מכל השגרה המאוד מעייפת במדינה מתוחה. טיולים הם חלק ממה שבני אדם אוהבים לעשות, יש חלק שמעדיפים ואוהבים לטייל ברגל, כאלה שאוהבים לטייל בתחבורה ציבורית וכאלה שמאוד אוהבים לטייל בשייט על גבי ספינה. לצד כל אלה יש גם את הטיול שנעשה על ידי טיולי קרוואנים בחו"ל, וזו דרך נוספת שאיתה ניתן לתייר בכל מקום בעולם, כולל המדינות הכי יפית שיש ברחבי אירופה היפה.

 

לא צריכים אוטובוס תיירים

דרך טובה להשקיף על הנופים הכי יפים של עיר תיירותית ולרדת בנקודות התיירות הכי מעניינות היא על ידי רכישה של כרטיס לאוטובוס תיירים שקיים כמעט בכל עיר בירה. זו אפשרות מאוד נוחה שאיתה גומעים ומכירים את כל היופי שקיים בעיר אחת אפילו תוך יום אחד בודד בלבד. אבל, אם רוצים להכיר לעומק עיר שאליה מגיעים לטיול זה יהיה הר ה יותר מעניין להכיר את המקומות הנסתרים שהם פחות מתוירים אך לא פחות יפים על ידי יציאה מן המסלול המוכר ומעבר אל דרך שאליה מגיעים בטיול קרוואנים. כלי רכב שנמצא בהשכרה מאפשר לתייר עצמאות הרבה יותר גדולה מבחינת אזורי הנסיעה, וכך אוטובוס התיירים מאבד מקסמו ביחס לזו האפשרות שזמינה לכל תייר.

 

הקסם המיוחד של אירופה

מה כל כך מעניין באירופה שמושך אליה מיליוני תיירים בכל עונת תיירות אחת ארוכה שלא ממש נגמרת לעולם? אירופה מורכבת מהיסטוריה מרתקת אשר בנתה לא רק הרבה מאוד מבנים מרהיבים מבחינה ארכיטקטונית, אלא יצרה עמים שלהם יש שפה ומנהגים שמושכים את כל אותם האנשים האחרים שמאוד היו רוצים להכיר את התרבות האירופאית קצת יותר לעומק ולשכוח מן השגרה לכמה ימים נעימים של חופשה אירופית. אירופה היא בהחלט מקום קסום שלאורך הזמנים יצר אזורים מרתקים לתיירות גם לאנשים ביבשת עצמה וגם לאלה אשר מגיעים מאזורים הרבה הרבה יותר רחוקה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם