לסייר בעולם מהבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

למרבה המזל, נגיף הקורונה פתח אפשרות של טיולים באזורים רחוקים של העולם, מבלי לצאת את הבית. הנה כמה מקומות שבהם ניתן לסייר היישר מתוך הבית. מידע נוסף על תחום הפנאי והאירועים ניתן למצוא בכתובת http://www.sahkanim.com/!

רואים את גן החיות

 

כל מיני גני חיות פתחו את השערים שלהם בצורה וירטואלית לאחר שאלה האמיתיים נסגרו בפני אנשים שהם מבקרים ולא אנשי הצוות שמטפלים בכל החיות שנמצאות שם. חלק מאלה יצרו סוג של שיוטו מצולם שבהם רואים את כל המרחב של גן החיות, וליהנות מטיול בגן עם הרבה מאוד חיות דבר שיכול להיות מאוד נחמד לילדים. היכן? בגן החיות התנכ"י, גן גורו, ועוד מיני גני חיות ברחבי העולם.

נכנסים למוזיאון

 

לא מעט מוזיאונים ידועים ברחבי העולם כולו, כאלה שפוקדים אותם אלפי אנשים מידי יום מתרגלים אל שגרה שקטה, אבל כדי להעניק לחובבי הטיולים במוזיאון את האפשרות ליהנות מכל התוכן שנמצא שם חלק מן המוזיאונים הגדולים הללו פותחים את השערים שלהם בצורה וירטואלי ובטוחה לזמן הקורונה. בין אלה ניתן למצוא את מוזיאון הלובר, את מוזיאון אומנות סמית'סוניאן בוושינגטון ארה"ב, ואת המוזיאון הבריטי גדול המידות שבו יש הרבה מאוד פריטי אומנות מכל מיני מקומות בעולם המתפרשים על פני תקופות שונות בזמן.

סיור בפארק לאומי

 

טיולים בפארקים הם דבר נפלא, והעולם הוא כזה שבו יש הרבה מאוד פארקים מופלאים שבהם ניתן לטייל שעות ולעיתים אפילו ימים שלמים ולגלות בכל פעם דבר חדש. הפעם, בשל הקורונה כל אלה עדיין סגורים במרביתם, ועד אשר כולם יחזרו אל פעילות רגילה שכוללת קהל רב (ראו כאן), ניתן להיכנס אל אתרי פארקים שבהם יש סיור הנעשה בצורה בטוחה אונליין. בארצות הברית יש את פארק ילוסטון באלסקה יש את הפיורדים של קינאי, ויש אפילו את הוואי עם הפארק של הרי הגעש.יש עוד פארקים מהממים ביופיים ועם הייחודיות שכל אחד מהם מציע זה בהחלט נהדר לצאת אל סיור וירטואלי, עד שיהיה אפשר לצאת מהבית לטיול הנחשק.

 

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם