אלו אטרקציות לא כדאי לפספס בביקור באילת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הישראלים מכירים היטב את העיר אילת, גם בתור מקום טיול עבור רווקים שרוצים לעשות יום כיף באילת, וגם עבור מקום בילוי עבור אנשים שמגיעים בתור משפחה. מכיוון שאילת נחשבת למקום הבילוי העיקרי של לא מעט ישראלים במועד חופשתם ואף מקום בולט לאירועי כנסים עסקיים, יש גם לא מעט אטרקציות שאיתם אפשר להעביר בצורה נעימה את כל אותו הזמן החופשי. מהן אותן אטרקציות הכי מומלצות לאזור הזה? הנה רשימה של העיקרים שעליהם יש לסמן "V".

אייסמול אילת

אחד מן המקומות העמוסים ביותר במהלכה של כל השנה כולה. סוד ההצלחה של המקום טמון בעובדה כי הוא מכיל הרבה מאוד אפשרות של בילוי מלבד הכניסה לשם רכישה ללא מע"מ. במקום יש המון אפשרויות של בילוי למי שמגיע בהרכב של משפחה, עם החלקה על הקרח, מתחם funtasy באילת מלא באטרקציות לכל גיל, צפיה בסרט ב-7 מימדים, משחק לייזר טאג, ואפילו חדר אשליות שמאתגר את כולם כאחד.

מגיעים אל ריף הדולפינים

אין כמו הדולפינים. הם יפים, ידידותיים והם חיה מאוד חכמה שפשוט כיף להיות בסביבה שלה. באילת יש את ריף הדולפינים שם ניתן לצפות במופע מעניין של הדולפינים, ללטף דולפין ואף להיכנס אל המים על מנת לשחות בין דולפינים שזו חוויה שלא נתקלים בה בחיי השגרה.

צלילה- חוויה מיוחדת במינה

החופים של אילת הם מיוחדים לא רק בגלל שפשוט נעים לשכב שם למנוחה על החול החם, אלא בשל העובדה כי מתחת לכל הכחול העמוק הזה יש עולם שלם של דגים ואלמוגים שאותם רואים במים צלולים. יש כמה חופים נפלאים שמהם יוצאים לצלילה ראשונה או מקצועית, ולצאת אל עבר צלילה זו חוויה שכדאי לעבור אם כבר באילת נמצאים.

המצפה התת ימי

אם לא ממש אוהבים צלילה, אפילו לו בשנורקלינג, יכולים ליהנות מכניסה אל עולם המעמקים פשוט על ידי רכישה של כרטיס אל המצפה התת ימי. שם יש את האפשרות לצפות בכל הדגים שנמצאים באזור מפרץ אילת, וגם לעלות מעלה אל עבר המצפה העליון שם יש נוף מרהיב ואפילו מקום שבו יכולים לשבת לארוחה אחרי שמסיימים.

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם