הביגוד הנכון לסקי

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אם זוהי חופשת הסקי הראשונה שלכם או שמא כבר הייתם בחופשת סקי אך לא נערכתם אליה נכון, במאמר זה תוכלו למצוא את הטיפים החשובים ביותר לציוד סקי ובעיקר ביגוד נכון לחופשת סקי. קריאה נעימה.

ציוד לסקי – רשימת החובה

ראשיית כל חשוב לעשות רשימה של כל אותו ציוד סקי שחשוב לקחת וזאת על מנת להימנע ממצב של עוגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות משום תכנון לקוי. רשימת הדברים שחשוב לקחת כוללת:

  • תרמיל מתאים לחופשת סקי – חשוב לקחת תרמיל בנפח המתאים לאחסון ביגוד תרמי ועוד. בנוסף, תמיד מומלץ לקחת תיק קטן איתו תוכלו לגלוש.
  • מקדם הגנה – חשוב להקפיד ולמשוח מקדם הגנה על הפנים וזאת על מנת להימנע משיזוף יתר בפנים.
  • ביגוד סקי תרמי – חולצות תרמיות לנשים וגברים, טייץ' תרמי אשר יאפשר נוחות גלישה וגרביים תרמיות.
  • עזרה ראשונה – חשוב להקפיד ולקחת תיק עזרה ראשונה הכולל גם תרופות קבועות.
  • איטום – לא לוותר על שקיות אטומות למים בהן תוכלו לאחסן פריטים רגישים.
  • ציוד סקי – מקלות, מגלשיים, משקפיים מיוחדות לסקי, קסדה, מגיני ברכיים ומחמם, כובעים ומחממי אוזניים.

ביגוד סקי – חשוב לדעת

ביגוד סקי חייב להיות בעל מאפיינים מסוימים וזאת על מנת לאפשר לכם את החוויה האיכותית ביותר. הוא צריך להיות מאוורר ועמיד בפני חדירת רטיבות. חשוב שהבד יהיה גמיש וכמובן שהוא יהיה תרמי, כך שיגן על גופכם מהזיעה הקרה, יבודד את גופכם מהטמפרטורה הקרה בחוץ ויעזור לכם ליהנות מבידוד טוב. כלל חשוב נוסף לגבי ביגוד המתאים לסקי הוא שהוא חייב להיות צמוד לגוף, להתאים במידה ולאפשר לכם חופש תנועה וזאת על מנת ליהנות מהפעילות הספורטיבית של סקי או סנובורד.

 

לסיכום, ביגוד נכון לסקי הוא ביגוד תרמי איכותי הכולל חולצות תרמיות, מכנס תרמי וכן חשוב להקפיד ולקנות גרביים תרמיות וכפפות סקי טובות. פריטים נוספים אותם חשוב לא לשכוח הם כובע סרוג או פליז עם מעטפת אשר אינה מאפשרת חדירת מים, מחממי צוואר ומחממי אוזניים. חופשה נעימה.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם