הקסם של בני ברק שאתם חייבים להכיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בני ברק – עיר שממוקמת במרכז הארץ, סמוך מאוד לרמת גן ולתל אביב. אבל היא כל כך שונה במהותה ובאווירה ששוררת בה. יש שיקראו לעיר הזו צפופה, אבל כל מי שמכיר את העיר מבפנים יודע כי זו עיר מיוחדת במינה. עיר שיש לה קסום ייחודי שאי אפשר לפגוש באף מקום אחר בארץ. כן, בני ברק זו עיר חרדית הומה ומפותחת אשר מכילה בתוכה מספר רב של תושבים חרדיים מכל הזרמים והחוגים. כמו כן יש בעיר אזורים מסחריים והמון חנויות ורשתות.

 

להרגיש את הקסם של העיר

אם אתם רוצים לחוש במקום אחר, אם אתם רוצים להרגיש שהנה, אתם נוחתים ביבשת אחרת ולא מוכרת, בני ברק זו העיר שכדאי לכם לשים פניכם אליה. העיר הזו שוקקת חיים ושואבת את כל הבאים בשעריה אל תוך מציאות חיים אחרת. אלו הילדים הרבים שחיים בעיר, גינות המשחקים המרובות שמוצבות בכל פינה בעיר, וכמובן – בתי הכנסת והישיבות שהן חלק מהותי מהעיר ומהקיום שלה. מכל הארץ שמים בחורי ישיבה את פניהם לעיר בני ברק כדי להסתופף בבית המדרש וללמוד תורה.

 

מניינים בכל שעות היום

אחד הפרטים המייחדים את העיר הוא העובדה כי ניתן למצוא בעיר מניינים לתפילה כמעט לכל אורך שעות היממה. כל כך הרבה בתי כנסת פועלים בעיר, וכל כך הרבה בתי מדרש וישיבות גדושים בתלמידים – מה שמסביר את מספר התפילות ואת המניינים הרבים שאפשר למצוא רק בעיר התורה – בני ברק. גם חיי המסחר בבני ברק ייחודיים ושונים מכל מה שאתם מכירים בערים אחרות. יש כאן חנויות רבות ורשתות שיווק, אבל כולן מתאימות את עצמן למרקם של הציבור, ומציעות מענה ייחודי לציבור החרדי בעיר.

 

למידע נוסף, פנו עוד היום  – https://www.shukeat.co.il/.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם