אז מה נעשה בחגים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחת השאלות הנפוצות והפופולאריות ביותר לקראת חגי תשרי, בקרב אזרחי ישראל, היא מה נעשה בחגים. איך נעביר החגים בצורה יפה ומעניינת. במקום להישאר בבית, לארח חברים ובני משפחה או לשבת מול הטלוויזיה ולצפות בסרטים וסדרות, אנחנו רוצים לעשות דברים יותר מעניינים, דברים יותר מיוחדים. 

באופן טבעי, מאחר והחגים נמשכים במשך זמן מושך יחסית, אז יש לנו אפשרות ליהנות בהם מפעילויות שונות ומגוונות, אשר במהלך השנה אנחנו נתקשה לעשות אותם. בין אם מדובר בטיולים ממושכים או פעילויות אחרות. 

השנה בחגי תשרי, אנחנו בוודאי נרצה לעשות דבר מיוחד, כידוע בשנה שעברה לא יכולנו לעשות בגלל הקורונה, וגם במהלך השנה לא היתה לנו אפשרות לנצל את החופשות שהיו לנו לצורך טיולים בחו"ל בגלל המגיפה, כעת המצב מעט השתנה ויש לנו אפשרות לטוס אל יעדים שונים, בהנחה ואנחנו מחוסנים ויש לנו את כל האישורים הנדרשים. אנחנו צריכים לבחון לאן לטוס ועם מי לעשות את זה. 

מה אנחנו יכולים לעשות בחגים?

הפתרון הטוב ביותר עבורנו, הוא לרכוש כרטיסים ליעד בחו"ל, בין אם זה לטיול באופן פרטי ובין אם זה דרך חברה שמוציאה קבוצות לטיולים מאורגנים. כך אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות שונות ומגוונות. אנחנו יכולים לבחור האם לטוס ליעד מסוים באירופה או בכל מקום אחר. 

הרבה מאוד חברות של טיולים מאורגנים, החלו גם להציע מגוון אפשרויות של טיולי משפחות ונופשונים בישראל, זאת בעקבות המגיפה והעובדה שלא ניתן לטוס לכל מקום. לכן, משתלם לבחון גם את האופציה הזאת אם לא רוצים לקחת את הסיכון ולטוס לחו"ל. 

לפני סיום נדגיש, כל מי שרוצה לעשות פעילות מסוימת בחג, מוטב שישריין לעצמו מקום כבר עכשיו.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם