טיול מאורגן לסקנדינביה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טיול מאורגן לסקנדינביה הוא ללא ספק טיול של פעם בחיים. על מנת לחוות אותו בצורה הטובה ביותר כדאי לבדוק מה מציעים טיולים מאורגנים לסקנדינביה.

סקנדינביה היא בעצם חצי אי בצפון אירופה הכוללת את הארצות: שבדיה, פינלנד, נורבגיה ודנמרק. שבדיה היא בעצם המדינה הגדולה ביותר בסקנדינביה ואשר התברכה בטבע מדהים. בירתה היא סטוקהולם, עיר מימי הביניים המדהימה ביופייה. ללא ספק רצוי להתחיל את הטיול המאורגן לסקנדינביה בשבדיה. פינלנד אשר ברובה אינה מיושבת מהווה מקום לטרקים נפלאים בנוף המדהים שבה. בירתה של פינלנד היא הלסינקי, עיר עם אטרקציות רבות כגון שווקים, מוזיאונים, חיי לילה ועוד. מזג האוויר בפינלנד הוא קר מאד ויש להיערך בהתאם. נורבגיה הינה מדינה הררית עם נופים פראיים המתאימה גם לחובבי הספורט האתגרי. בירתה אוסלו היא עיר עתיקה עם אדריכלות מרשימה, מבצרים מוזיאונים ועוד. דנמרק הגובלת עם גרמניה מתאימה במיוחד לחובבי הקניות, מסעדות יוקרתיות וחיי לילה סוערים. דנמרק מהווה יעד לטיולים מאורגנים לסקנדינביה עם ילדים. בירתה קופנהגן שוקקת ומומלצת לביקור.

טיולים מאורגנים לסקנדינביה בדרך כלל נמשכים כ-13 ימים וכוללים סיור בערים החשובות קופנהגן, שטוקהולם ואוסלו. בטיול מאורגן לסקנדינביה זוכים המבקרים לראות את נורבגיה דרך הפלגה לאורך החופים והפיורדים המדהימים שלה. במהלך השייט מבקרים המטיילים באיים באזור, עוגנים בכפרי דייגים ונהנים מנוף ייחודי. במהלך הטיול המאורגן בסקנדינביה מסיירים המבקרים בעיר שטוקהולם ובמיוחד בחלק העתיק של העיר.

טיולים מאורגנים לסקנדינביה מעניקים למטיילים מפגש עם חווית נוף מיוחדת במינה כגון פיורדים עמוקים, קרחונים גדולים, עיירות ציוריות תלויות על צוק, קניונים אדירים, מפלים נסתרים ועוד. טיול מאורגן לסקנדינביה כולל בתוכו מס' ארצות ויש לתכנן את המסלול בהתאם, דהיינו למדריכים בטיולים המאורגנים לסקנדינביה הידע המתאים כיצד יש להתחיל את הטיול, באיזו מדינה, באיזה עונה של השנה והיכן רצוי להתמקד. טיול מאורגן לסקנדינביה הוא אכן טיול של פעם ויש להיערך לכך בהתאם. כיום מוצעים מגוון טיולים מאורגנים לסקנדינביה וביניהם טיולים מאורגנים לסקנדינביה הכוללים שיט. הנוסעים מגיעים לקופנהגן או לעיר אחרת ומשם יוצאים לטיול מאורגן בסקנדינביה בשיט.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם