טיול קרוואנים בארה"ב – ככה כדאי לטייל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קרוואנים מציעים לכל מטייל חוויה חדשנית בטעם נהדר שלא שוכחים אותו במהרה. העובדה שהמטיילים מצוידים בקרוואן שמתלווה אתם לכל מקום, והם יכולים לבחור את המקום בו הם יחנו את הקרוואן וינפשו, מהווה חידוש מרנין שמאפשר לכל אחד לתכנן את החופשה המלהיבה בדיוק לפי טעמו ורצונותיו. וזה אומר שטיול קרוואנים מהווה בחירה אהובה ופופולארית בקרב רבים.

לטייל בעונה המתאימה

כדי ליהנות מטיול קרוואנים בארה"ב ולהפיק ממנו את מלוא התועלת, חשוב מאוד לבחור את העונה המתאימה לטיול. בעניין זה יש להתייחס למספר נקודות חשובות. העניין הראשון הוא העונה המתאימה לטיול לפי מדינת היעד אליה אתם שמים פניכם. לפי האקלים ומזג האוויר יהיה עליכם להחליט מהי העונה המוצלחת במדינה אליה אתם רוצים להגיע. כמו כן יש להתייחס לכך שיש פערי מחירים בין עונות השנה השונות. כך שאם בעונות העמוסות המחירים יהיו גבוהים מאוד, הרי בעונות דלילות יותר ניתן לצאת לטיול קרוואנים בלי לשלם על כך מחיר יקר מאוד. ומלבד לשתי נקודות אלו, עליכם למצוא חופשה שמתאימה לסדר היום שלכם. כי לא כל יום אתם יכולים להחליט לקחת חופשה ולצאת לטיול.

להכיר את השטח 

כדי להפיק את מלוא ההנאה מהטיול, בנדנה קרוואנים מציעים להכיר היטב את היעד אליו אתם שמים פניכם. ארצות הברית מכילה אינספור יעדים אטרקטיביים, אטרקציות ואתרים שלא כדאי לכם לפספס. אם אתם טסים לשם ושוכרים קרוואן, חשוב מאוד שתתכננו היטב את הטיול שלכם ותאתרו את כל המקומות אליהם תרצו להגיע. וזאת כדי שתוכלו לנצל כל יום בטיול שלכם, ולהצליח למצות את המקסימום האפשרי מהטיול.

להתארגן עם אוכל וציוד

בטיול קרוואנים אתם צריכים לדאוג לעצמכם. וזה אומר שאתם אמורים למצוא את החנויות המומלצות בהם תוכלו לערוך את קניות המזון שלכם. אמנם את הקניה העיקרית תבצעו ככל הנראה ביום הראשון לבואכם לארה"ב. אבל במהלך ימי הטיול תמצאו את עצמכם משלימים קניות ומארגנים ארוכות בהתאם לאפשרויות שמוצעות בפניכם בחנויות המקומיות. אכן, טיול קרוואנים זה טיול מוצלח ומרענן שגם לכם כדאי לנסות אותו.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם