טיול מאורגן לרוסיה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לפני 20 שנה החלה להגיע לישראל מסה מאוד גדולה של עולים חדשים מברית המועצות של ואותם הימים וחלקם הגדול הגיע מהמדינה שהיום קרויה רוסיה. בין אם מדובר על העולים החדשים המדברים על טיולי שורשים ובין אם מדובר על ישראלים שלא היו שם, טיול מאורגן לרוסיה יכול להיות טיול מרתק וזאת משום שלרוסיה יש יתרונות רבים בתור מדינה שניתן לטייל בה ולחוות את כל מה שלא ניתן לראות במקומות אחרים בעולם.

טיולים מאורגנים ברוסית מדוברת

מה שיכול להיות נוח באותם טיולים מאורגנים זה שאלו הם טיולים מאורגנים ברוסית שיכולים להיות מתאימים בדיוק לצרכים של ישראלים רבים שדוברים את השפה והיו שמחים להסתובב ברחבי המדינה, בערים והשטחים הפתוחים שלה, כאשר השפה המדוברת תהיה שפת האם שלהם. כמובן שניתן להוציא גם טיול מאורגן לרוסיה בעברית והדבר בהחלט שווה באיכות שלו, אך יש מי שיעדיפו דווקא לעבור את הטיול בשפת המקור. יש כאן מן ההיגיון, שחווית הטיול יכולה לבוא לידי ביטוי בכל כך הרבה מובנים והשפה היא בהחלט מובן משמעותי מאוד.

כאשר בודקים לגבי טיולים מאורגנים לרוסיה, אנו יכולים למצוא דילים רבים שמציעות חברות תיירות ישראליות ורוסיות. התיירות הישראלית לרוסיה היא תיירות ענפה מאוד והדרישה של ישראלים לטיולים המאורגנים הללו היא בלתי מתפשרת. אנחנו רוצים לבקר במוסקבה, בסן פטרבורג, אודסה ועוד. תמיד יש לאן לבקר וכל מי שיביט על מפת כדור הארץ יוכל לראות את גודלה של המדינה העצומה הזו.

לחוות את התרבות הרוסית

התרבות הרוסית מזה מאות בשנים התפתחה ולא רק מה שנוצר מאז המהפכה האדומה ב-1917 הוא מה שנחשב. ברוסיה היה משטר מלוכני שנים רבות, שהביא לתרבות העולמית ספרות מדהימה, מאכלים מעניינים ועוד. תמיד כדאי ללכת ולבקר שם, אך לכל מי שאינו רוצה לעשות זאת בעצמו, מוזמן לסגור על דיל טוב במחיר סביר של טיול מאורגן למדינה הקרה הזו וליהנות מכל מה שיש לעם הרוסי להציע, החל מוודקה מסוגים שונים, דרך מאכלי הבורשט והדגים המלוחים וכלה במוזיקה והפולקלור.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם