טיול מאורגן לשומרי מסורת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחד היתרונות הגדולים של טיולים מאורגנים הוא בכך שהנם נותנים מענה לקבוצות בעלי אופי מסוים. כיום הציבור הדתי מהווה חלק גדול מציבור המטיילים הן בארץ והן בחו"ל ולשם כך מוצעים טיולים מאורגנים לדתיים.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

למרבית הישראלים עקרון השמירה על כשרות הינו חשוב ביותר הן בחופשה בארץ והן בחופשה בחו"ל. עבור ציבור זה, לפני בחירת היעד או כל מרכיב אחר בחופשה יש חשיבות קריטית לנושא הכשרות. למזלם כיום מוצעים טיולים מאורגנים לשומרי מסורת הדואגים לכך שהארוחות המוגשות הן במטוס והן במלון הינן כשרות למהדרין. השהות במלונות כשרים הינה בדרך כלל בסמיכות לקהילה יהודית ובסמיכות לבתי כנסת שהימצאותם חשובה ביותר ליוצאים לטיול מאורגן לשומרי מסורת.

ישנה חשיבות מרובה לטיולים מאורגנים לדתיים בתקופת החגים. יש טיולים מאורגנים לדתיים המוצעים בתקופת החגים לדוגמא בחג הפסח, הדואגים לכשרות מלאה במלונות ולמסעדות כשרות במהלך הטיול.

כיום הציבור הדתי מהווה חלק משמעותי ביותר מכמות המטיילים בארץ ובחו"ל. חברות הטיולים למדו להכיר בחשיבות הנושא ובפוטנציאל הגדול הטמון בציבור זה, ולשם כך הכינו טיולים מאורגנים לשומרי מסורת הנותנים מענה לכל צרכיהם ומגבלותיהם.

בטיול מאורגן לשומרי מסורת שמים דגש על ביקורים באתרים יהודיים בכל מקום, מתוך ידיעה שנושא זה חשוב במיוחד לציבור מטיילים זה. בטיול מאורגן לשומרי המסורת מגייסים מדריך קבוצה השומר מסורת בעצמו ומכיר את אופי וצרכיו המיוחדים של ציבור זה.

ליוצאים לטיול מאורגן לשומרי מסורת יש לבדוק מה כולל הטיול והאם בשישי שבת ישנו בית כנסת סמוך למקום הלינה של המשתתפים והאם ישנה מסעדה כשרה מקום.

טיולים מאורגנים לדתיים הפכו ללא ספק בשנים האחרונות לנושא מרכזי בחברות הטיולים. כיום מוצעים טיולים מאורגנים לשומרי מסורת למגוון יעדים. טיולים מאורגנים לשומרי מסורת כוללים מסלול המתאים במיוחד לצרכיהם של המשתתפים כך שבסופי שבוע יהיו ממוקמים במלון שממנו ניתן לסייר רגלית, שבית כנסת ימצא בקרבו ושהארוחות הן במלון והן במסעדות במהלך הטיול יהיו כשרות. כיום מוצעים טיולים מאורגנים מיוחדים לשומרי מסורת ולציבור הדתי גם בתקופת החגים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם