דברים מומלצים שאפשר לעשות בדובאי

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תקופת הקורונה אילצה אותנו להתמודד עם סיטואציה שלא הכרנו בעבר. מצב בו אנחנו לא יכולים לטוס ליעדים רבים בעולם, מאחר והם נסגרו בפני תיירים וזרים. גם מדינת ישראל הגבילה מאוד את חופש התנועה, זאת על מנת למנוע מצב בו אנשים אשר טסים ממקום למקום, עלולים לייבא איתם את המגיפה ולהדביק בכך רבים אחרים. 

 

יחד עם זאת, בתקופה זו נפתח בפני ישראלים יעד חדש לתיירות. דובאי אשר באיחוד האמירויות. בעקבות הסכמי אברהם שנחתמו בין ישראל לאיחוד בעידוד וביוזמת ארצות הברית, נפתחו שערי המדינה בפני תיירים ישראליים והם החלו לטוס לחופשה בדובאי ולשלל הזדמנויות עסקיות.

 

העיר דובאי היא בירתה של אמירות דובאי, אחת האמירויות באיחוד ומי שנחשבת לאמירויות העשירה והמתקדמת ביותר. מדובר לא רק בחלק עשיר של האיחוד אלא בכלל, אחד המקומות הכי עשירים בעולם. 

 

ישראלים רבים, בוחרים לנפוש בה מהיום שנפתחו השערים והחלו טיסות ישירות בין ישראל לדובאי. הם עושים זאת במסגרת טיולים פרטיים ומאורגנים, בין אם זה בסופי שבוע ובין אם זה במהלך השבוע עצמו. 

 

מה יש לראות בדובאי?

ישראלים אשר מגיעים לדובאי, נהנים מחוויה יוצאת דופן אשר משלבת בתוכה ביקור באתרים מרשימים ביופיים, מבנים חדשים ומיוחדים אשר מוכרים בזכות הארכיטקטורה המרשימה שלה, לצד מבנים בעלי משמעות דתית או אחרת. (לחצו כאן למידע אודות אטרקציות בדובאי)

 

בדובאי אפשר למצוא, בין היתר, מגוון רחב של בניינים רבי קומות, בנייני פאר מרשימים ויפים, אשר כמוהם אי אפשר למצוא בשום מקום אחר בעולם. כמו כן, אפשר למצוא במקום קניוני ענק, קזינו, מרינות מרשימות ואפילו איים מלאכותיים. רבים מהישראלים שפוקדים את דובאי מתרשמים מהעושר של תושבי העיר, מכוניות הפאר, וכן משפע החנויות וההיצע שיש בהן.

 

למידע נוסף אודות דובאי היכנסו לאתר https://www.salamdubai.co.il/

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם