מקומות מומלצים ליציאה לנופש

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תחום הנופש בישראל די מגוון, נופש לחרדים הוא אמנם מצמצם את אפשרויות הבחירה אבל עדיין מדובר בתחום לא מעט מגוון עם מבחר אפשרויות שונות. ניתן להתאים מקום לכל מטייל ונופש שמחפש צימר להניח את הראש, וגם למי שמחפש מקום להתפנק עד הסוף. מחירי הנופש בישראל שונים, בעיקר לפי מיקום הצימר ורמת האבזור. צימרים לחרדים עם בריכה לא יעלו אותו מחיר כמו צימרים פשוטים. וילות בוטיק לחרדים זה כבר רק למי שמכיר מחירי בוטיק.

לינה בצימר חרדי

צימר לחרדים היא אופציית הנופש הפופולרית ביותר בציבור החרדי. המגוון הגדול של צימרים לחרדים ברחבי הארץ מאפשרים למצוא צימרים מפנקים ויוקרתיים לחרדים, לצד צימרים זולים ופשוטים לציבור החרדי. על פי רוב המבחר הגדול ביותר נמצא באזורי ביקוש חרדים. צימרים לחרדים באור הגנוז הוא אחד המקומות המבוקשים יחסית. ביישוב יש לא מעט צימרים לחרדים, אבל לא רק עם השנים נבנו וילות לחרדים ברמה גבוהה יותר ופחות. צימרים לחרדים בטבריה מבוקשים לא פחות ומהווים חלק משמעותי מהתיירות הפנים החרדית בישראל.

בילוי בדירת נופש

בדרך כלל בחירה בדירת נופש מתאימה יותר לשהות ארוכה, כזו המצריכה מטבח ושטחים גדולים לשהות ארוכה יותר מעבר ללילה בודד. דירות נופש לחרדים כוללים מטבח כשר וגדול המאפשר הפרדה בין חלב לבשר דבר המוכר כצימרים כשרים. המקום הטוב לנופש למשפחה חרדית הוא דירת נופש לחרדים. בחירה כזו תתאים גם למבוגרים וגם לילדים. נופש לחרדים בצפת יהיה בדרך כלל בדירות נופש בעיר העתיקה. הביקוש לצימרים לשבת בצפת העתיקה עולה ככל שהעונה החמה מתקרבת.

יציאה משפחתית מגובשת

יציאה משפחתית מגובשת תבוצע בדרך כלל במקום גדול שמתאים לכולם. וילות לחרדים בנויים בדרך כלל בצורה נכונה שיאפשרו אירוח זוגות שונים בנפרד יחד עם כל המשפחה המורחבת. מתחמים מסוג זה יכללו לפחות 10 חדרי שינה לזוגות, ועוד מספר רב של חדרים לילדים. משפחות גדולות יאהבו לצאת לשבת גיבוש לכל המשפחה עם הבני דודים אחת לזמן מה, והביקוש לזה לא קטן. וילות גדולות יתאימו בדרך כלל גם לשבת חתן לחרדים להכנה לשמחה מושלמת. לא כל יום יוצא לכולם לצאת עם כל המשפחה, שבת חתן היא הזדמנות אמיתית לצאת כל בני המשפחה המורחבת לגיבוש מושלם.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם