טיול מאורגן לפורטוגל

פורטוגל הינה ארץ יפהפייה עם נופים והיסטוריה ייחודיים וערים עתיקות המוכרות על ידי אונסקו כאתרי כמורשת עולמיים. בפורטוגל חופים מקסימים ונופים של עמקים ונהרות גדולים ,טירות ומנזרים.

טיול מאורגן לפורטוגל מפגיש את המבקר עם העיר פורטו, שידועה בזכות יין פורט וכן בשל  מרכזה העתיק ובנייניה הייחודיים כגון ארמון הבורסה, תחנת הרכבת, המדרחוב, סנטה קתרינה ויקבי פורט.

טיול מאורגן לפורטוגל הוא טיול למדינה השוכנת במערב אירופה ליד ספרד. בפורטוגל מגוון אטרקציות ההופכות אותה ליעד מועדף לטיול מאורגן.   טיול מאורגן לפורטוגל כולל בתוכו יעדי תיירות רבים ומרתקים הכוללים, בין השאר, את העיר ליסבון הידועה  בחיי תרבות עשירים וחיי לילה תוססים. בנוסף  יטיילו המבקרים באלגארבה, הנחשבת לעיר תיירותית עם חופים יפהפיים ואקלים נוח.

לאחרונה פורטוגל הפכה להיות יעד די מבוקש ובחברות התיירות מציעים טיול מאורגן לפורטוגל   במגוון אפשרויות. טיול מאורגן לפורטוגל מפגיש את המבקר מצד אחד עם עברה המפואר של המדינה ומצד שני ניתנת למטייל האפשרות לבקר באתרים מודרניים, בני זמננו, מרתקים לא פחות. פורטוגל ידועה בקשר ההדוק שלה להיסטוריה היהודית, מאחר ושם חיו האנוסים למעלה מחמש מאות שנה, תוך שמירה בסתר על מורשתם וזהותם היהודית.

למבקשים להגיע לכל האתרים החשובים והאטרקטיביים בפורטוגל מומלץ לצאת לטיול מאורגן לפורטוגל המלווה במדריך מקצועי המתמצא היטב בשפה, בתרבות ובגיאוגרפיה של המקום.

טיול מאורגן לפורטוגל בעצם כולל בתוכו את כל המרכיבים כגון כרטיס טיסה, לינה, ארוחות וכניסה לאתרים. חברות הטיולים נעזרות במיטב אנשי המקצוע על מנת להציע טיול מאורגן לפורטוגל עם מסלול הממצה את כל האתרים התיירותיים והמתאים לקהלים שונים.

טיול מאורגן לפורטוגל הוא טיול למדינה קטנה עם היצע תיירותי גדול. בפורטוגל רכסי הרים מרשימים, יערות עבותים, כרמים, כפרים ציוריים ואמנות מרשימה הבאה לידי ביטוי בכנסיות ומנזרים למיניהם. התושבים בפורטוגל ידועים בהכנסת אורחים טובה וידידותית,  יין משובח ובאוכל טוב. על מנת לחוות את כל האטרקציות שיש לפורטוגל להציע מומלץ לצאת לטיול מאורגן לפורטוגל המפגיש את המבקר עם האווירה המיוחדת במדינה וזאת בזכות מדריכים מקצועיים ומיומנים.