טיול מאורגן לפולין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פולין הנמצאת במרכז אירופה עברה שינוי משמעותי בשנים האחרונות כשפניה לכיוון המערב. רבים רואים את פולין כיעד היסטורי חשוב. לרבים שמה של פולין נקשר עם נושא השואה ומסע לפולין עבור רבים משמעותו ביקור במחנות ריכוז והשמדה והכרות עם חיים של מאות שנים של העם היהודי בפולין. עבור רבים טיול מאורגן לפולין הוא בעצם מסע לסגירת מעגל, מסע שהוא בבחינת חובה לכל יהודי.

רבים הם המחפשים לצאת למסע שורשים בפולין. כיום חברות טיולים רבות מציעות טיול מאורגן למסע שורשים בפולין.  בטיול זה נוסעים בני הדור הראשון והשני ולעיתים גם השלישי למסע שורשים מיוחד לפולין הכולל הגעה לכתובות מסוימות הקשורים להיסטוריה המשפחתית. המסלול בטיול זה נבדק ומותאם בדיוק לדרישת המשתתפים להגיע למקומות החשובים להם. את הטיול מלווה מדריך מקצועי הבקיא בכל הקשור לפולין הן מבחינת התמצאות והן מבחינה היסטורית.

טיול מאורגן לפולין לבתי ספר

כיום רוב בתי הספר כוללים בתכנית הלימודים של תלמידי החטיבה העליונה הכנה לקראת מסע לימודי לפולין. לצורך זה מציעות חברות הטיולים טיול מאורגן לפולין המותאם במיוחד לבתי ספר כשהמסלול נבחר בקפידה תוך דגש על האתרים ההיסטוריים הקושרים לתולדות העם יהודי לפולין. הטיול מותאם באופן מיוחד לתלמידים וכולל את כל המרכיבים כגון טיסה, לינה, ארוחות, מדריך מקומי ועוד.

טיול מאורגן לפולין האחרת

עבור רבים שמה של פולין נקשר עם הנושא הכאוב ביותר לעם היהודי והוא נושא השואה וטיול לפולין משמעותו בעצם היא מסע והכרות עם אתרים המנציחים היסטוריה זאת. בשנים האחרונות היחסים בין פולין למדינת ישראל הינם ידידותיים ביותר כשהתייר הישראלי מתקבל באהדה. פולין הינה מדינה עם אגמים ונופים מרהיבים, ערים וכפרים עתיקים וערים מודרניות כגון וארשה וקראקוב המציעות מגוון אטרקציות למבקרים. כיום חברות הטיולים מציעות מגוון מסלולים לטיול מאורגן לפולין המשלבים סיורים באתרים ההיסטוריים היהודים עם טיול בחלקיה היפים של פולין. בשל חשיבות הנושא , מומלץ לצאת לטיול מאורגן לפולין המתאים לאופיו של כל אחד ולמטרתו בטיול זה.  המדריכים בטיול מאורגן לפולין מקצועיים ומיומנים ביותר.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם