שייט נהרות מאורגן – חוויה חד פעמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כולם כבר מכירים ואף יצאו במהלך חייהם פעם אחת אל עבר שייט בספינה גדולה או קטנה. כמות ההפלגות שקיימות לרשות המטיילים רק הולכת וגדלה והמחירים גם נעשים כאלה שהופכים להיות יותר נגישים לרוב האנשים אשר חושקים בטיול מסוג הפלגה. אולם, הפלגות שלרוב מכירים הן עבור פעילות שמתבצעת על פני מי ים או אוקיאנוס ולא ממש מוכרת עבור הפלגה של כלי שייט רחב ידיים ששט על הנהר. נכון להיום ברשימה של סוגי ההפלגות יש גם שייט נהרות מאורגן, ויציאה אל עבר שייט מן הסוג הזה היא בגדר של חוויה חד פעמית לרוב בני האדם.

שייט שכולל הכל

שייט נהרות הוא כזה שבו כלול לו הכל כולל ההנאה עצמה. איך זה יכול להיות? מכיוון שמדובר בשייט על גבי נהרות מרכזיים, מדובר בנופים מופלאים של הערים הכי יפהפיות לשייט. יכולים לשבת בחדר ולצפות בנופים הללו מן החדר, או לצאת אל עבר טיול באחת מן העצירות, עם מסלולי טיול שקיימים לא רק לאורכה של ההפלגה הזו כי אם מסלולים שכוללים גם ירידה ממנה אל עבר אטרקציות נהדרות בכל מקום שבו ישנה עגינה. בלילה ישנים בצורה נוחה בחדר שנבחר, ולאורך היום כולו ישנן ארוחות ואף בר שבו יכולים לשבת אל בילוי שכולל שתייה חריפה ומוזיקה טובה. השייט כולל הכל, ולכל אדם נותר רק ליהנות מן המסלול שאותו הוא בחר.

קראו על קרוז לפיורדים!

נופש מזווית אחרת

אחת מן הסיבות לכך שיציאה אל שייט נהרות מאורגן היא בגדר של חוויה שלא נתקלים בה כל הזמן היא העובדה כי מדובר בהפלגה על מי נהר ולא מי ים או אוקיאנוס ענק. דבר זה מביא אל הפלגה במים "רגועים", כאשר מכל עבר ניבט לו נוף שהוא אינו עוד ועוד כחול, אלא נופים של ערים יפהפיות או אזור של טבע במלוא הדרו. זו דרך אחרת להכיר את המקומות הכי מעניינים שאליהם יוצאים תיירים רבים בכל העולם, ואין דבר שדומה להפלגה על גבי ספינה בשייט נהרות, דבר שמגלים רק ברגע בו עולים אל סיפון הספינה שיוצאת לדרכה.

התעניינו גם לגבי קרוז לאוסטרליה וניו זילנד.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם