טיול מאורגן לניו זילנד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ניו זילנד נמצאת בחצי הכדור הדרומי ואי לכך מומלץ לבקר בה בעונה החמה שהיא בין דצמבר למרץ. ניו זילנד הינה ארץ מרהיבה לטיול, ארץ ששפת המוצא שלה היא אנגלית והתיירות היא ההכנסה העיקרית שלה.

טיול מאורגן לניו זילנד הוא טיול שלא ישכח במהרה.  טיול מאורגן לניו זילנד מפגיש את המטייל עם שמורות ימיות, חופי זהב, יערות גשם, פינגווינים, עופות חוף, קרחונים, לגונות ימיות, שמורות טבע נידחות ועוד.

טיול מאורגן לניו זילנד הוא טיול לאחד המקומות היפים בעולם, הנחשב גן עדן עלי אדמות. ניו זילנד היא ארץ קטנה אך מגוונת ביותר. התושבים בניו זילנד חביבים עד מאד ותרבותם הייחודית מוסיפה לחוויית הטיול המרגשת.

המסלול בטיול מאורגן לניו זילנד כולל בתוכו סיור באוקלנד, הנחשבת לעיר הגדולה ביותר בניו זילנד והנמצאת בצפון האי הצפוני של ניו זילנד. אוקלנד היא עיר התחומה בכל צידיה במים ושוכנת על רקע גבעות וולקניות.

ניו זילנד היא מדינה מגוונת המתאימה לסוגים שונים של טיולים. המסלולים השונים מתמקדים באטרקציות שונות ותלויים במספר ימי הטיול. בטיול מאורגן לניו זילנד המטיילים לא מפספסים אף חוויה וכל זאת ללא דאגה. טיול מאורגן לניו זילנד כולל טיסות לניו זילנד, לינה, כניסה לאתרים ואטרקציות, ומדריך צמוד המלווה את הטיול מתחילתו עוד סופו.

הטיסה לניו זילנד היא ארוכה מאד ולכן רוב חברות הטיולים המציעות טיול מאורגן לניו זילנד מקיימות עצירת ביניים לעשרים וארבע שעות ובהם נערך טיול נוסף לדוגמא בסינגפור. טיול מאורגן לניו זילנד הוא לרוב טיול של פעם בחיים הן בשל המרחק והן בשל ההוצאה הגדולה בטיול מעין זה. על מנת למצות את הטיול עד התום, בצורה הטובה ביותר ובעלות כספית הכוללת את רוב ההוצאות, מומלץ לצאת לטיול מאורגן לניו זילנד. בטיול מאורגן לניו זילנד המסלול נקבע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, הבקיאים בניו זילנד, בנופיה ובתרבותה. את הטיול מלויים מדריכים מקצועיים אשר מעשירים את הנוסעים בידע בכל הקשור לניו זילנד ומעניקים חוויה שלא תשכח לעולם, חוויה של פעם בחיים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם