טיול מאורגן למרוקו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בישראל חיים ישראלים מכל תפוצות העולם ואחת התפוצות הדומיננטיות ביותר היא זו שבאה ממרוקו. לאורך שנים לא היה אפשר לבקר במרוקו, אך כיום מדובר על מקום שמאוד כדאי לבקר בו ולו מכמה סיבות עיקריות. ראשית, מרוקו היא מדינה בעלת מאפיינים אפריקאיים ואירופאים מעורבבים, שכן המדינה היא בעלת אוריינטציה אפריקאית, אך לאורך השנים שבהם התרבות הצרפתית השפיעה עליה יצרה גם את האפקט הזה. לכן היום כדאי מאוד לבקר ולראות כיצד אנשים במרוקו דוברים גם מרוקאית וגם צרפתית באופן שוטף.

טיול מאורגן למרוקו – לחפש את השורשים המרוקאיים

את הסיבות שישראלים רבים מגיעים למרוקו כדי לטיל בה היא גם משום שמדובר בטיול שורשים. הרי כל אחד שעלה לארץ ממקום הולדתו היה רוצה לחזור ולבקר בבית הוריו ולראות היכן משפחתו הייתה חיה לפני שעלו לארץ. מרוקו היא מדינה שמקבל אורחים בצורה מדהימה ולא משנה אם אלו הם יהודים או אחרים, התיירות במדינה הזו היא חלק מהתרבות בה. טיולי השורשים יכולים להתבצע על ידי טיולים עצמאיים של מטילים ותיירים שבאים ורוצים לטייל לבד, או על ידי טיול מאורגן למרוקו.

החוויה המרוקאית באה לידי ביטוי בכל אלמנט אפשרי של חיי היום יום. כל מי שמכיר את העדה המרוקאית בארץ יודע שמדובר על תרבות מאוד גבוהה, עם מאכלים טובים ותבלינים מעוררי חושים, שפה עשירה ועוד. כל מי שרוצה לחוות את החוויות הללו ועוד פי כמה עשרות מונים מוזמן להגיע למרוקו ולטייל שם, כמובן שיש גם טיולים מאורגנים למרוקו הכוללים ביקורים באתרים מחוץ לעיר הבירה, מרקש.

לאורך השנים אנו צריכים לדעת היכן כדאי לבקר באופן עצמאי והיכן כדאי להגיע באמצעות טיול מאורגן. גם בנושא של מרוקו יש לנו את האפשרות לטייל בצורה כזו או אחרת, אך מה שיעשה לנו הכי טוב זו תהיה הבחירה הנכונה. יכול להיות שלא רק טיול אחד יספיק לנו. ההמלצה היא לצאת לטיול הראשון באופן מאורגן ולחזור למרוקו לטיול שורשים שני לבד.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם