עיסוי באבנים חמות – איך הוא יכול לעזור לנו

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שנוצרו לא מעט סוגי עיסויים, אשר נועדו לעזור לקהלים שונים, צעירים ומבוגרים, אשר נדרשו לכך על מנת שיועלו להתמודד עם כאבים, מגבלות ובעיות רפואיות שונות. זה נכון לגבי דברים זמניים וזה בוודאי נכון לגבי דברים קבועים.

אחד מסוגי העיסויים הפופולאריים ביותר שיש, הוא עיסוי באבנים חמות. מדובר על עיסוי עדין, אשר כולל בין היתר, כאמור, שימוש באבנים חמות אשר מונחות על הגב של המטופל, ואמורות להעביר לו אנרגיות חיוביות ולאפשר לו להתנהל בצורה הרבה יותר נוחה ומשוחררת.

צריך לציין, עיסוי באבנים חמות כמו כל סוג טיפול עיסוי אחר, חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע, מעסים מקצועיים שמכירים ומבינים בתחום ויש להם את הידע הדרוש לשם כך. התהליך חייב להתבצע על פי מצבם של המטופלים, על פי התנאים הפיזיולוגיים שלהם והבעיות איתן הם מתמודדים.

 

כיצד בוחרים מעסים בצורה נכונה

היום אפשר למצוא דוגמאות שונות של מומחים בתחום העיסוי, בין אם מדובר באנשים שמגיעים אל בית המטופל, אנשים שמחזיקים ברשותם סטודיו לעיסוי וכן אפשר למצוא מרכזי בריאות וספא אשר מציעים שירותי עיסוי מסוגים שונים, כולל עיסוי באבנים חמות.

כאמור, העיסוי חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע, בתנאים ובאמצעים הרלוונטיים, זאת על מנת שהמטופלים יקבלו את התנאים הטובים ביותר לטיפול מקצועי ואיכותי. מעבר לכך, הטיפול חייב להתבצע בהתאם לצרכים של המטופלים, באופן כזה שישרת אותם בשביל שהם יוכלו לחזור ולהתנהל כרגיל כאשר הם משוחררים מכאבים, לחצים ומתחים.

לפני סיום נדגיש, טיפול עיסוי בכלל ובפרט באבנים חמות יכול להתאים אחרי פעילויות פיזיות שונות וכמובן במידה והגוף חווה מתחים ולחצים שמשפיעים על התפקוד שלו.

 

לחצו כאן כדי לראות חבילות ספא.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם