מסע אחר – כך מתכננים טיול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מהפכת השמיים הפתוחים היא בהחלט מהפכה צרכנית שכמותה עוד לא הכרנו בישראל. העובדה כי מחירי הטיסות הוזלו בצורה משמעותית מובילה לכך כי כיום הישראלים טסים פעמיים, שלוש ואפילו ארבע פעמים בשנה לחו"ל. לכך יש משמעויות רבות על התייר הישראלי ועל אופי הטיול שלו בחו"ל ואפילו בארץ. העובדה כי הישראלים טסים כל כך הרבה לחו"ל מובילה לכך שהם לא רוצים להסתפק יותר בחופשות בטן גב אלא הם רוצים לחוות את היעד שלהם בצורה הרבה יותר רצינית ומושקעת. וזוהי למעשה מילת המפתח בכל טיול לחו"ל – חוויה. אנחנו רוצים להכיר את התרבות המקומית, לגלות את המסעדות השוות, להכיר את המקומיים, לגלות את שכיות החמד ביעד ולחוות טיול שכמותו עוד לא פגשנו. על רקע זה הומצא מסע אחר אשר נועד לספק לכם חוויה שכמותה עוד לא פגשתם ולהבטיח כי הטיול שלכם בחו"ל יהיה בלתי נשכח.

מדוע לתכנן טיול בעזרת האינטרנט?

אז מדוע בכלל לפנות אל מסע אחר ואל האינטרנט? מדוע לא להסתפק בספר טיולים או בהמלצות מחברים כפי שהיינו מתכננים טיול בעבר. אז ראשית כל, אנחנו חייבים לציין את המובן מאליו והוא שקל מאוד לעשות שימוש באינטרנט ועל כן כל כך מומלץ להיעזר בו. אך אתם חייבים לתת את הדעת על כך גם כי האינטרנט ובמיוחד אתר מסע אחר מעודכנים בזמן אמת בכל מה שקורה ביעד שאליו אתם רוצים לטוס וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי לא תפספסו כלום ביעד. כך תודות לאינטרנט אתם תבטיחו כי הטיול שלכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש ואתם תזכו לחוויה בלתי נשכחת ומיוחדת מאוד.

מדוע לבחור דווקא באתר מסע אחר?

אם כן אתם חייבים להבין כי אתר מסע אחר נעשה אך ורק מתוך מחשבה על התייר הישראלי. כך האתר כולו בעברית ומעודכן באופן תדיר וזאת בכדי להציע לכם את המידע המקיף ביותר שיש, את הדילים הטובים ביותר ואת המסלולים הטובים ביותר שיש. אין עוד אתר מקיף, מעניין וייחודי כמו מסע אחר וזאת הבטחה שלנו.

למידע נוסף על טיולי משפחות, טרקים וטיולים בחו"ל ובארץ.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם