מתי צימר נחשב לצימר יוקרתי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תחום הצימרים בארץ הוא די רווי, וכל אדם אשר מתכנן לו חופשה נהדרת בצפון היפהפה של ארץ ישראל הקטנה יכול להיתקל ברשימה מאוד ארוכה של צימרים מכל מיני סוגים ובכל מיני סוגים של נופים שמייצגים נאמנה את האזור הזה של הצפון.

יש אנשים אשר מחפשים אחר צימרים שמבחינתם צריכים להיות הכי יוקרתיים שיכולים להיות, ודבר זה מעלה את השאלה הדי לגיטימית. מתי צימר בכלל יכול להיחשב בתור אחד שמביא יוקרה ולא כמו עוד שורה ארוכה של צימרים שמגיעים עם אווירה כפרית והרבה מאוד נופים ירוקים מסביב לאותה נקודה? צימר של יוקרה בצפונה של ישראל אפשר לאמוד לפי הפרמטרים הבאים.

ההקפדה על הפרטים בעיצוב

כאשר חושבים על יוקרה, מתארים כיצד כל דבר אשר נמצא באותו צימר הוא כזה שמשדר אווירה יוקרתית מכל עבר עם גימורים לא פחות ממושלמים. זה יכול להיות צימר בעיצוב בנוסח פרובנס או צימר בעיצוב מודרני עכשווי, כאשר לכל אחד מאלה תמיד יהיה את המיטב להציע עבור הנופשים שם.

המיטה תהיה המיטה הכי רחבה ואיכותית, המרחב שקיים יהיה נדיב מבפנים ומבחוץ לטובת נופש במרחבים פתוחים ככל האפשר וכל דבר אשר נמצא שם, ייבחר בתור כזה שנחשב להכי יוקרתי מבין שורה ארוכה של מוצרים דומים, החל מתכשירי הרחצה במקלחת ועד לאוכל שאותו מביאים בתור פינוקים ובתור ארוחה.

בדקו כאן >> האתר שיעזור לכם לבחור צימרים בצפון

האבזור בפריטים יוקרתיים

הדבר האחרון הוא בגדר גולת הכותרת של כל צימר אשר מחשיב את עצמו בתור בעל יוקרה. ברגע בו משפחה או בני זוג מבקשים להיכנס אל צימר שממנו נשפכת יוקרה מכל עבר, הדבר שמאוד מתבקש כי יהי קיים הוא דבר ראשון ג'קוזי שנהפך לסטנדרט בסיסי ואותו יכולים לשדרג לפי הגודל והאיכות שלו.

הדבר השני והיותר חשוב הוא הוספה של בריכה שרצוי מאוד שתהיה לשימוש פרטי ובה יש גודל רחב כדי שכמות נאה של אנשים תוכל לשחות בהנאה גמורה, בייחוד אם לצימר מגיעה משפחה שלמה. צימרים יוקרתיים לרוב יגיעו עם סוויטה שכזו, והיא עם המחיר הכי גבוה אבל לצידה ישנה תמורה מלאה של פינוק ברמה הכי יוקרתית.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם