טיול מאורגן ללונדון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לונדון, בירת אנגליה, נחשבת לאחד ממוקדי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם. טיול מאורגן ללונדון כולל בתוכו היכרות עם אחת הערים הגדולות בעולם  על כל גווניה וסיור באתריה האטרקטיביים ביותר.

לונדון נחשבת כבירת תרבות עולמית וטיול מאורגן ללונדון מטרתו בעצם להציג בפני המטייל את התרבות הבריטית שהינה חלק בלתי נפרד מאורח החיים בלונדון.  המסלול בטיול מאורגן ללונדון כולל בדרך כלל ביקור באתרים הידועים כגון: כנסיית ווסטמינסטר, כיכר טרפלגאר , בית הפרלמנט, דאונינג סטריט, גלריית טייט בריטן וגלריית טייט מודרן, ארמון באקינגהם, פארק סיינט ג'יימס, קובנט גארדן , המוזיאון הבריטי ועוד.

בטיול מאורגן ללונדון נהנים המטיילים מביקור במוזיאונים רבים ומגוונים, מאזורי קניות גדולים, מצפייה בהצגות מפורסמות , בילוי בפאבים ועוד.

טיול מאורגן ללונדון הוא בעצם מפגש עם חיים בקצב שונה לחלוטין, תרבות מרתקת וכללי נימוס המיוחדים לעם הבריטי.

לונדון נחשבת לאחת הערים הגדולות והמרתקות בעולם.  אפשרויות הביקור בה רבות וניתן לבחור מגוון מסלולים. בשל ההיצע הרב של המסלולים והאטרקציות  בעיר לונדון, המבקר הבודד מתקשה לבחור מסלול ולכן על מנת להתאים את הביקור לאופיו של המבקר, מומלץ לצאת בטיול מאורגן ללונדון.

כיום רוב חברות הטיולים בארץ מציעות מגוון אפשרויות לטיול מאורגן בלונדון. ישנם מסלולים המתאימים לצעירים, חובבי הבילויים,חיי הלילה והאקשן וישנם מסלולים המיועדים לחובבי התרבות , ההצגות והמוזיאונים. כיום חברות טיולים רבות מציעות טיול מאורגן ללונדון המתאים במיוחד למשפחות עם ילדים.

לונדון היא ללא ספק מוקד משיכה לתיירות מכל העולם. התייר הישראלי מוצא בלונדון יעד מרכזי במיוחד בעונת הקיץ. כיום מוצעות חבילות לטיול מאורגון ללונדון גם בחורף המיועדות לחובבי הקניות בעונת המכירות ולחובבי הבילויים וחיי הלילה. לונדון כמרכז תרבות עולמי, מהווה מוקד משיכה לחובבי תרבות המוזיאונים וההצגות. בנוסף רבים הם המשפחות היוצאות לטיול מאורגן ללונדון עם בני ובנות מצווה. על מנת לחוות את הטיול בצורה הטובה ביותר ולהתאים אותו לאופיו של כל אחד, מומלץ לצאת לטיול מאורגן ללונדון, שכולל בתוכו ביקור באתרים האטרקטיביים ביותר  ומלווה על ידי המדריכים המקצועיים והמיומנים ביותר.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם