לאילו אירועים מתאימים פסלים חיים? 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פסלים מוכרים לנו ממוזיאונים וגלריות בארץ ובעולם והם מהווים מוקד משיכה לתיירים ולמבקרים מזדמנים. הפסל עשוי מאבן וחומרים שונים אולם בימינו ניתן לפגוש גם "פסלים חיים" – מדובר בעצם בבני אדם מחופשים לפסלים, שחקנים שמטרתם לקדם מוצר או ליצור אווירה לפי הנדרש בחלל נתון. כדי להיות מסוגל למלא את התפקיד ולהפוך לפסל חי בשעות המבוקשות – יש לעבור הדרכה מתאימה ולהיות בעל יכולות משחק. כמו כן נדרשים עזרים טכניים כמו תלבושות מיוחדות וגם איפור מקצועי. לכן זו אינה עבודה שכל אחד יכול להצליח בה אלא רק מי שמסוגל לעבור בהצלחה קורס מקצועי. 

אירועים אפשריים בתור פרנסה

החללים הציבורייים בהם פסלים חיים יבלטו לעיני כל יהיו כמובן פארקים, קניונים, רחובות ראשיים ואולמות אירועים גדולים. הצבת פסל חי בסמוך אליהם נועדה למשוך תשומת לב מהעוברים והשבים ולקדם מוצר מסחרי, אירוע או גוף ציבורי כלשהו (למשל, בית חולים). כדי לבצע את התפקיד יש צורך במיומנויות רבות כמו הסתרת מצמוצים ושמירה על תנוחת גוף קבועה מבלי להזיז את האיברים. אלה משימות שאינן פשוטות ודורשות תירגול רב לפני היציאה לשטח. כמו כן נדרש צוות מקצועי עם מחסן תלבושות גדול ומאפרים מיומנים, מאחר שתפקידו של הפסל הוא להופיע במרחב והמשימות הטכניות מיועדות לאנשי המקצוע. כמו כן נדרשת מהאדם שבתוך הפסל יכולת להתאים את הביגוד למידותיו.

התקשרות עם חברות המתמחות בתחום

אם אתם בעלי עסקים או חברות ומעוניינים לקדם את עצמכם באמצעות פסל חי בחלל ציבורי גדול – כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום ומציעה מגוון אפשרויות בהתאמה אישית. כדאי לפנות אך ורק לחברות מקצועיות עם ניסיון והמלצות ולקבוע מסגרת תקציב שמתאימה לכם, מוזמנים לבקר באתר של 'איתמר שחקנים' על מנת לקרוא פרטים נוספים:
http://www.sahkanim.com/

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם