טיול מאורגן ליפן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יפן, המכונה ארץ השמש העולה, ארץ אשר תרבותה העתיקה השתמרה לצד היותה אחת הארצות עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. טיול מאורגן ליפן משמעותו טיול לארץ עם גנים יפהפיים, נופים עם מקדשים מיוחדים, הרי געש ומעיינות  חמים. טיולים מאורגנים ליפן מפגישים את המטיילים עם מנהגים עתיקים לצד מודרניזציה עם חידושים. בירתה של יפן, טוקיו, נחשבת לאחת הערים המתקדמות בעולם אך בד בבד, ניתן למצוא בה סימנים למורשתה של יפן, כגון בתי תה עתיקים מעץ ששרדו את המודרניזציה.

העונה המומלצת לצאת לטיול מאורגן ליפן היא בחודשים מרץ עד מאי וספטמבר עד נובמבר. טיול מאורגן ליפן הוא חוויה אחרת לחלוטין. התרבות ביפן שונה לחלוטין מהמערב. יפן משופעת במקדשים, ארמונות ובתי סמוראים. ביפן כפרים ציוריים המשמרים את תרבותה העתיקה. טיול מאורגן ליפן הוא בעצם מפגש של קידמה לעומת מסורת.

טיולים מאורגנים ליפן מוצעים לרוב לתקופה של 14 יום או יותר ומפגישים את המטיילים עם האתרים האטרקטיביים והמומלצים ביותר כגון: עיר הבירה טוקיו, עיר עם 12 מיליון תושבים, עיר טכנולוגית המשמרת את מסורתה של יפן. בטוקיו מומלץ לבקר בשוק הדגים, מגדל טוקיו ומקדש קאנון. כן מומלץ לבקר ברובע גינזה, רובע הקניות הגדול והעתיק בטוקיו בו ניתן למצוא ממוצרי אלקטרוניקה החדשים ביותר ועד לחפצי אמנות ועתיקות.

בשל התרבות ביפן ,השונה לגמרי מהמערב, מומלץ לצאת לטיול מאורגן ליפן. הטיולים המאורגנים ליפן כוללים את האתרים החשובים ביותר והמדריכים המלווים את הטיול הינם בעלי ידע רב בנושא יפן, ההיסטוריה שלה ותרבותה. טיול מאורגן ליפן, הוא ללא ספק טיול של פעם בחיים, טיול שהשקעה הכספית בו אינה מבוטלת, אי לכך מומלץ להצטרף לטיול מאורגן ליפן אשר יעניק לנוסע חוויה שלא תשכח.

טיול מאורגן ליפן הוא מסע לאחת המדינות המודרניות בעולם השומרת בקנאות על מסורתה. טיול מאורגן ליפן משמעותו מפגש עם ערים מודרניות וכפרים מסורתיים, מפגש עם הדת היפנית בשלל מקדשיה, מפגש עם האוכלוסייה המקומית והכרות עם תרבותה ומפגש עם הטבע, הנופים והמרחבים. על מנת להפיק את המיטב מטיול ביפן מומלץ להצטרף לטיול מאורגן ליפן.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם