טיולים מאורגנים לאיטליה

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איטליה היא לספק אחת המדינות המתוירות בעולם. איטליה מציעה לתיירים מגוון אפשרויות לטיול ויש להתרכז באזורים מסוימים על מנות לחוות את הטיול בצורה הטובה ביותר.

טיולים מאורגנים לאיטליה מתמקדים באזורים שונים כגון טיול מאורגן לצפון איטליה, טיול מאורגן לסיציליה, טיול מאורגן לרומא ועוד.

טיול מאורגן לאיטלה או לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה כולל בתוכו חבל ארץ עם עיירות עשירות, אגמים שקטים ונופים מרהיבים. לצפון איטליה מגיעים מיליוני תיירים מדי שנה. טיול מאורגן לצפון איטליה כולל במסלולו ביקור באגם גארדה המוקף בעיירות קסומות השוכנות לחופו, נסיעה להרי הדולומיטים המושלגים ברוב ימות השנה, ביקור בערים ונציה, ורונה ועוד. ניתן למצוא טיולים מאורגנים לצפון איטליה מיוחדים למשפחות עם ילדים עם מגוון פעילויות ואטרקציות.

רוצים לגוון? אפשר גם טיול מאורגן לסיציליה

טיול מאורגן לסיציליה מביא את המטייל למפגש עם הארכיאולוגיה האופיינית לאי, טיולים בנופים מרהיבים ומפגש עם התרבות והאוכלוסייה המקומית. סיציליה – טיול מאורגן כולל ביקור בהר הוולקני אתנה, שייט באיים וסיור באתרים ארכיאולוגיים.

טיול מאורגן לרומא

טיול מאורגן לרומא, בירת איטליה מוקדש למגוון האטרקציות שיש לעיר רומא להציע. בטיול מאורגן לרומא המטיילים מנצלים בצורה הנכונה ביותר את מהלך ביקורם בעיר. טיול מאורגן לרומא מאפשר לתייר להנות משלל אטרקציות בעלות ערך היסטורי, תרבותי ואמנותי שיש לעיר להציע.

איטליה היא חבל ארץ נפלא עם מגוון אטרקציות למטיילים כגון: מאכלים משובחים, נופים מרהיבים, ארכיטקטורה מדהימה, היסטוריה עשירה וכל אלה באים לידי ביטוי באמנות, אופנה, זוהר ועוד. מומלץ לצאת לטיולים מאורגנים לאיטליה בין החודשים מאי עד אוקטובר בהם מזג האוויר נוח ומאפשר למבקרים להנות מהטיול. טיולים מאורגנים לאיטליה מוצעים במגוון אזורים ומחוזות. ישנם טיולים מאורגנים לאיטליה המוקדשים ספציפית לערים מרכזיות כגון רומא ופירנציה וישנם טיולים מאורגנים לאיטליה המוקדשים למחוזות שונים כגון טיול מאורגן לצפון איטליה או טיול מאורגן לסיצילה. על מנת להנות מכל עיר או חבל ארץ יש להתמקד בטיול מאורגן באזור מסוים על מנת למצות אותו בדרך הטובה ביותר. טיולים מאורגנים לאיטליה מוצעים במגוון אפשרויות ומלווים על ידי מדריכים מקצועיים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם