טיולים מאורגנים בארץ

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כיום רובנו יוצאים מתוך הנחה שטיולים מאורגנים קיימים רק בחו"ל. סברה זאת אינה נכונה וכיום מוצעים טיולים מאורגנים בארץ במגוון אפשרויות. המטייל הישראלי מעוניין להכיר את הארץ לרוחבה ולאורכה בדרך הטובה והמקצועית ביותר ולשם כך מוצעים מגוון טיולים מאורגנים בישראל הן למטייל המקומי והן למטיילים מחו"ל.

בטיולים מאורגנים בארץ שמים דגש מיוחד על הידע, כלומר, אחד היתרונות הגלומים במדריך המלווה את הקבוצה. המדריך מתמצא בגיאוגרפיה ובהיסטוריה של האזור ומספק מידע חיוני למטיילים בכל נושא הקשור למסלול הטיול.

ישנם טיולים מאורגנים בארץ עם מסלולים קבועים מראש בכל רחבי הארץ וניתן להזמין טיולים מאורגנים בארץ בהתאמה אישית כלומר לפי אופי הקבוצה או בקשה מסוימת של הקבוצה. הטיולים המאורגנים בארץ נותנים מענה לטיול מאורגן ומסודר מתחילתו ועד סופו.

טיולים מאורגנים בישראל במחירים זולים

כיום למדו להכיר בארץ את חשיבות השירות לתייר. ענף תיירות החוץ והפנים בארץ מאד מתפתח ואי לכך במגמה לנצל את אתרי התיירות והאזורים האטרקטיביים מוצעים טיולים מאורגנים בישראל למגוון קהלים הן בארץ והן בעולם. כיום תל אביב הפכה לעיר תיירות מבוקשת ומוצעים מגוון טיולים מאורגנים בתל אביב הן למטייל הישראלי והן לתיירים בחו"ל בהדרכה מותאמת לשפתם. ירושלים הינה יעד נוסף המושך אילו תיירים רבים וגם לירושלים עצמה מוצעים טיולים מאורגנים הכוללים ביקורים בכל האתרים האטרקטיביים והמשלבים תרבות, היסטוריה וארכיאולוגיה.

טיולים מאורגנים בארץ מוצעים היום לאורכה לרוחבה של ישראל, החל מהצפון ועד אילת בדרום. מטיילים מהארץ, יחידים, קבוצות ומשפחות עם ילדים מוצאים עניין רב בטיולים מאורגנים בארץ. טיולים מאורגנים בארץ מוצעים במסלולים מיוחדים למגוון אוכלוסיות ומלווים על ידי מדריכים מקצועיים ומהימנים התורמים מיידעם הרב הן בתחום ההיסטוריה והן בתחום הגיאוגרפיה של המקום.

טיולים מאורגנים בישראל היום מוצעים למגוון אוכלוסיות מחו"ל וביניהם צליינים רבים אשר מגיעים במיוחד לארץ לביקור הכולל ביקורים באתרים הקשורים לדת הנוצרית. לציבור זה מוצעים מסלולים מיוחדים בלוויית מדריכים דוברי שפות זרות ובעלי ידע מקצועי רב בתחום. בנוסף מוצעים טיולים מאורגנים בישראל לאורכה של כל הארץ ומהווים תשובה הולמת לתיירות חוץ ופנים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם