טיול מאורגן בישראל

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

את מרבית מהטיולים המאורגנים שמתקיימים אנו מכירים בעיקר מחו"ל כמטיילים ישראלים, אבל תתפלאו לשמוע שיש כזה דבר "טיול מאורגן בישראל", כן, כן…יש טיולים מאורגנים בישראל.

בדרך כלל את מרבית מהטיולים המאורגנים המתקיימים בישראל ניתן לראות אצל התיירים המגיעים לבקר בארצנו הקטנטונת, אבל ישנם גם כאלו היוצאים מן הכלל (ישראלים) היוצאים לבלות וליהנות בטיולים מאורגנים מסביב לארצנו הקטנה והיפיפייה.

מה כולל הטיול המאורגן בישראל

טיול מאורגן בישראל כולל מגוון אטרקציות ופעילויות בדיוק כמו כל טיול כזה או אחר ברחבי העולם, לדוגמא ניתן לראות שקודם כל ישנה חלוקה לאזורים וישנם אטרקציות שהתיירים שמגיעים לישראל מבקרים וחייבים לבקר, כי אחרי הכל אז למה מטרת הביקור, כגון:

  • ים המלח – המקום הנמוך בעולם ואחת מהאטרקציות הפופולאריות שהכי כדאי לבקר בהם בישראל, בנוסף להיותו של ים המלח מקום תיירותי, הינו גם המקום הנמוך בעולם והבריא בעולם, כך שמהפן התיירותי חייבים לבקר בו, בדרך כלל התיירים מגיעים לאזור למספר ימים, טיולים מאורגנים שמגיעים לתקופות ארוכות לישראל מגיעים לאזור עד 3 ימים, כאשר הלינה מתבצעת במקומות לינה שונים באזור.

  • אילת – הבירה של תיירות הבטן גב, בדרך כלל התיירים המגיעים לבקר ביעד נהנים ממלונות יוקרה מפנקים במיוחד, אטרקציות ימיות, רצועת חוף, אזורי קניות ובילויים וכל מה שיש לעיר הנופש והחופשה אילת להציע לתייר, בדרך כלל תיירים המגיעים לטיולים מאורגנים בישראל מגיעים לאילת במסגרת מעבר גם לאזור סיני ומצרים, שאחרי הכל נחשבת ליעד תיירות מצוין במיוחד לקהילת התיירים והנופשים הרוסית ומדינות חבר העמים.

  • צפון וטבריה – למאמיני הדת הנצרות הבילוי באזור טבריה והצפון זה חוויה בפני עצמה, כאשר כיום ניתן לראות שלאזור מגיעים אלפים במהלך כל השנה, במקום על פי האמונה ישו עבר במהלך דרכו וכמובן הטבילה המפורסמת, מה שמביא עשרות אלפי תיירים לאזור מדי שנה, כמובן שבנוסף לאטרקציות הנצרות והדתיות יכולים התיירים ליהנות מנופים עוצרי נשימה, מלונות ברמה גבוהה, בטן גב בכנרת, מסעדות מפנקות ואווירה כמו שרק צפון ארץ ישראל יכולה להעניק למטייל בה.

  • ירושלים – בישראל אי אפשר לטייל הן בטיול מאורגן והן בטיול עצמאי עם לא מבקרים בירושלים עיר הבירה הקדושה לשלושת הדתות, ירושלים של זהב ולא סתם, בירושלים יכולים התיירים והמבקרים בה ליהנות במשך מספר ימים, כאשר גם חודש לא מספיק בשביל ליהנות בצורה מקסימאלית מירושלים, בעיר אטרקציות שונות, החל מהעיר העתיקה שנחשבת לאטרקציה המרכזית, מסעדות ובתי קפה, מרכזי קניות, מוזיאונים, אטרקציות לילדים ועוד.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם