טיול מאורגן לאירלנד

אירלנד הפכה ב-15 שנים האחרונות לאחת המדינות המשגשגות והעשירות בעולם. טיול מאורגן לאירלנד הוא בעצם מפגש עם ארץ כפרית וירוקה, היסטוריה מרתקת עם מסורת ופולקלור.

חברות הטיולים מציעות טיול מאורגן לאירלנד הכולל בתוכו סיורים בין עצים ואגמים, מצודות וערים היסטוריות ועתיקות. הטיול המאורגן לאירלנד כולל ביקור באירלנד ובאירלנד הצפונית, שהינה חלק מהממלכה המאוחדת.

טיול מאורגן לאירלנד כולל ביקור בעיר הבירה דבלין. בדבלין מבנים ארכיטקטוניים יפים ומרכזי קניות רבים. אחד המוזיאונים הידועים והמהווים יעד לביקור חובה הוא מוזיאון גניס בו ילמדו המבקרים על המשקה הלאומי, הבירה,  של אירלנד ואף יזכו לטעימות מהמשקה. חברות הטיולים המציעות טיול מאורגן לאירלנד כוללות בדרך כלל במסלול ביקור בנקודה הדרומית ביותר באירלנד המהווה תצפית יפהפייה לעבר האוקיאנוס האטלנטי. מומלץ לבקר באירלנד הצפונית, חבל ארץ הנחשב לאזור מרהיב ביופיו. באירלנד הצפונית תצורות טבע מגוונות כגון: צוקים, חולות, מפרצים ועוד. בנוסף מומלץ לבקר בעיר בלפסט בה מתקיימים אירועי תרבות למיניהם ומופעי רחוב.

טיול מאורגן באירלנד מפגיש את המבקר עם נופים ירוקים עוצרי נשימה, איים מקסימים, תרבות אירית עשירה, בירה מצוינת ותושבים מסבירי פנים וחמימים. חברות הטיולים מציעות לרוב מסלולים הכוללים 12 ימי ביקור המקיפים את אירלנד לאורכה ולרוחבה.

אירלנד נחשבת לאחת  הערים היפות בעולם. על מנת לחוות אותה בצורה הטובה ביותר מומלץ לצאת בטיול מאורגן לאירלנד. המסלול ולוח הזמנים בטיול תוכננו בקפידה על ידי בעלי ניסיון בתחום אשר מלווים את הטיול מתחילתו ועד סופו. טיול מאורגן לאירלנד מאפשר למבקר לפגוש מצד אחד מדינה עם טבע יפהפה ומצד שני מפגש עם ערים שוקקות ומלאות חיים כדוגמת דבלין, עיר הבירה.

המדריכים המלווים את הטיול המאורגן לאירלנד מלאי ידע ויעשירו את המטיילים בסיפורי פולקלור מרתקים וסיפורים על גדולי הסופרים והמשוררים שמקום הולדתם באירלנד.  חברות הטיולים יצרו מסלולים לטיול מאורגן לאירלנד המתאימים לכל אופי וגיל. טיול לאירלנד הוא בהחלט חוויה יוצאת דופן ועל מנת לקבל את המיטב מהטיול, מומלץ לצאת בטיול מאורגן לאירלנד הכולל בתוכו את כל האלמנטים ההופכים אותו לטיול מעולה.