הכירו – צעצועי מין שמתחברים לסמארטפונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עולם טכנולוגי מתקדם מסייע לנו לא מעט. החל מיצירת קשרים חדשים דרך רשתות חברתיות, עד לשליחת הודעות במהירות, שליחת סרטונים, תמונות ובכלל: סידור וארגון כל אורחות החיים על ידי הנייד הקטן. עם זאת, נייד קטן כזה יכול לשמש למטרות גדולות, בעיקר שניתן לחבר אותו אל דילדו ענק או לויברטור רוטט. אז אילו צעצועי מין אפשר לחבר לנייד ואיתם לחגוג? הנה הרשימה שכדאי לגזור ולשמור:

ויברטורים

כפי שהזכרנו קודם, ויברטורים שרוטטים ומענגים את איבר המין, הם מוצר שחובה לחבר אל הנייד. באמצעות חיבור אלחוטי של אביזר אל הסמארטפון ,אפשר לשלוט בעוצמת הרטט ובמהירות של הוויברטור. החיבור יאפשר בחירת פונקציות מתאימות, ויספק השתקה מוחלטת של הנייד בעת השימוש. 

דילדו

גם דילדו שמדמה איבר מין זכרי, יכול להתחבר אל הנייד, בעיקר כאשר רוכשים כזה שיש לו יותר מ6 מצבי רטט והפעלה. על הדילדו ניתן לשלוט בקלות באמצעות לחיצה על כפתור, בעוד שהוא משמש גברים ונשים גם בעת יחסי מין וגם בעת עינוג עצמי. 

ביצים סיניות

אותן ביצים סיניות עגולות נועדו להחדרה אנאלית והם מעולים כוויברטור נוסף ורוטט עבור איברי מין נשיים וגבריים. כיום, אפשר למצוא את המוצר כאשר הוא רוטט ומותאם באופן אישי לכול צורך. את הביצים הרוטטות אפשר לחבר גם כן אל הנייד, ובכך לשלוט בעוצמת החדירה והרטט.

בובות מין

בובות המין המוכרות עברו כברת דרך מאותן שנים מוקדמות בהן הן היו עשויות גומי, עד לשנים של היום – בהן בובות מין ראלסטיות מקנות הרגשה טבעית. זאת בעיקר משום שהם עשויות סיליקון רפואי ומעוצבות ממש כמו כוכבות פורנו מפורסמות. בובות בעלות משקל אנושי ומראה טבעי – מתחברות גם לסמארט פון. בכך אפשר לבחור את הבובה שתערפל את החושים בחוויה לוהטת במיוחד. מלבד הבובות, אפשר לחבר אל הנייד גם שאר מוצרי אוננות, כמו פלאש לייט, מאוננים חכמים ועוד. באמצעות חיבור צעצועי מין  לנייד – ההנאה תהיה כפולה ועצומה! 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם