טיול מאורגן להודו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

כל ישראלי מגיב כמעט אותו הדבר כאשר מדברים איתו על הודו. מדובר על יעד כל כך פופולארי בעיני הישראלים עד שלא שואלים האם היית בהודו, אלא שואלים מתי היית בהודו. מדובר על יעד שרבים עוזבים את הארץ ומגיעים אליו לכמה חודשים טובים אחרי הצבא או בשלב אחר בחיים ויש כאלה שמגיעים אליו כבר בגיל מאוחר יחסית וכאן לא ניתן באמת לחוות את הודו כטיילים עם תרמילים, אלא צריך לחשוב על סוג אחר של טיול. הטיולים המאורגנים מצליחים לענות גם על הצורך הזה.

לחוות את הודו קצת אחרת

החוויה בהודו תמיד באה לידי ביטוי ברצון להרגיש חופשיים והשאלה היא באיזה שלב של החיים אנו נמצאים כדי לקבל את החוויה בצורה הטובה ביותר. מעבר לכך, צריך גם לחוות את התרבות ההודית כמו שצריך והדבר כולל את המאכלים, הריחות, ההתמקחות עם האנשים ועוד. טיולים להודו תמיד יהיו והשאלה היא באיזו רמה של טיולים מאורגנים זה יהיה. אם אנו כבר בגיל מבוגר יחסית ולא רוצים לקום בבוקר ולשאול את עצמנו מה לעשות, אלא לקום בבוקר ולדעת בדיוק לאן הולכים ומה עושים כנראה טיול מאורגן זה הפיתרון הטוב ביותר.

טיול מאורגן להודו  – מכל דבר טעימה קטנה

הודו זוהי מדינה ענקית ומדובר בתת יבשת. לא תמיד אפשר לבקר בה לאורכה ולרוחבה ומטיילים רבים פשוט התמקדו בחלק אחד שלה, בין אם מדובר על הצפון ובין אם מדובר על הדרום, כמובן שתלוי הדבר גם בעונה שבה הכי טוב לטייל. טיולים מאורגנים ייקחו אותנו בדיוק למקומות שבהם התיירות היא מוכרת ומפורסמת בכל העולם, כאשר החוויה התרבותית תבוא לידי ביטוי באותם דברים שתרמילאים חווים, אך באופן נעים יותר.

תמיד כדאי לחזור להודו

יש מי שחוזרים להודו עם הילדים כמה שנים אחרי הטיול הגדול ויש מי שרוצים לשלוח את הילדים לבד כדי שיחוו את החוויה גם כן. בהודו אפשר לעשות את הכל ועצם העובדה שאנו יכולים להרשות לעצמנו לקנות כל דבר משום שהכסף המקומי מאוד זול ביחס לשקל, זה תמיד לטובתנו.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם