טיול מאורגן לאיסלנד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איסלנד הוא אי הנמצא בין סקנדינביה לקנדה. האי איסלנד מכונה "אי של קרח ואש" בשל קרחוני הענק, הגייזרים, הנהרות והמפלים הגדולים. טיול מאורגן לאיסלנד הינו בעצם מפגש עם תופעות טבע מרתקות, מפגש עם הטבע במלוא עוצמתו והדרו ומפגש עם נופים רחוקים מהציביליזציה.  מומלץ לצאת לטיול מאורגן לאיסלנד בין החודשים מאי עד ספטמבר.

איסלנד מהווה יעד פופולארי ביותר לתיירות בעולם ובשנים אחרונות יעד זה תופס מקום חשוב גם בארץ. כיום חברות הטיולים בארץ מציעות טיול מאורגן לאיסלנד המיוחד לתייר הישראלי. הטיול המאורגן לאיסלנד מלווה במדריך מקומי הבקיא בהדרכת קבוצות מכל העולם ומהארץ בפרט.

כיום מציעות חברות הטיולים טיול מאורגן לאיסלנד הכולל בתוכו מגוון אטרקציות כגון: רכיבה על אופנועי שלג, שיט בסירות, רכיבה על סוסים איסלנדים, כניסה ללגונה הכחולה ועוד. בדרך הכלל טיול מאורגן לאיסלנד נערך בתקופת הקיץ. לאחרונה החלו חברות הטיולים לארגון טיול מאורגן לאיסלנד בתקופת החורף.

טיול מאורגן לאיסלנד בתקופת החורף הוא טיול שונה לחלוטין מתקופת הקיץ. בחורף הנוף שונה במראהו לגמרי מהקיץ, כשמפלי המים קפואים לחלוטין ולמטיילים האפשרות להתרחץ בברכות התרמיות החמות כשבחוץ שורר קור מקפיא. בנוסף המחירים בחורף זולים באופן משמעותי מהמחירים המוצעים בתקופת הקיץ.

טיול מאורגן לאיסלנד הן בקיץ והן בחורף הינו חוויה של פעם בחיים, מסע אל יעד קסום המאופיין במראות טבע ייחודיים ומהווה עבור המטיילים התנתקות מהמציאות עם תחושה של שלווה ורוגע. כיום חברות הטיולים מציעות טיול מאורגן לאיסלנד במגוון אפשרויות ולתקופות שונות. איסלנד הוא חבל ארץ מרתק ושונה ולרוב אינו מוכר לתייר הישראלי. לאחרונה רבים רואים באיסלנד כיעד לביקור מלא אתגר וחוויות אי לכך מומלץ להתעניין בחברות הטיולים השונות על מנת לצאת בטיול מאורגן ומסודר, הכולל את כל האטרקציות המקומיות ומלווה בהדרכה מקצועית של אנשי מקצוע המנוסים בתחום והמכירים את האי איסלנד עם כל תופעותיו הגיא גרופיות הייחודיות. טיול לאיסלנד הוא בעצם טיול לחבל ארץ מרתק עם נופי בראשית ייחודיים. טיול מאורגן לאיסלנד הוא בעצם מסע קסום לחבל ארץ מיוחד ביופיו.

מעוניינים במידע נוסף אודות טיולים באיסלנד? היכנסו לעמוד טיול באיסלנד באתר הזה. קריאה מהנה!

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם