איך מגיעים לאקוודור?

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אקוודור היא מדינה בחצי הכדור המערבי. הוא ממוקם במערב האוקיינוס השקט, גובל בקולומביה בצפון ובפרו בדרום. עיר הבירה של אקוודור היא קיטו, הממוקמת על רמה בגובה של כ-1,600 רגל (500 מטר).

היא כונתה "ארץ האביב הנצחי" על ידי אנשים רבים שביקרו בה. ייתכן שהסיבה לכך היא האקלים המתון והשמש השופעת שהופכים אותו לאחד המקומות הטובים ביותר לתיירות סביבתית.

לתיאום טיול פרטי לאקוודור >>>

כלכלת אקוודור

כלכלת המדינה נשענת במידה רבה על חקלאות לצורך הישרדותה. יערות חשובים גם לכלכלת המדינה מכיוון שהם מספקים עצי הסקה לחימום בתים ומפעלי תעשייה.

באקוודור יש גם משאבי טבע עשירים: נפט וגז, זהב, כסף ונחושת. כל המשאבים הללו נמצאים באזורים עצומים שקשה להגיע אליהם באמצעים קונבנציונליים; אז הם לא נחקרו או נוצלו רק על ידי קבוצות קטנות של אנשים. חלק גדול מזה לא נחקר

רוצים טיול פרטי לקוסטה ריקה? דברו איתנו>>>

מה עוד כדאי לך לדעת על אקוודור

אקוודור היא המדינה הראשונה בדרום אמריקה שיש לה עיתונות לאומית עצמאית. על מנת לסייע בהשגת מטרה זו, הממשלה הקימה ארגון עיתונות לאומי, המכונה Grupo de Prensa (GP). GP נוסדה בשנת 1951 והיא כיום אחד מהעיתונים הלאומיים הוותיקים ביותר באמריקה הלטינית. ל-GP יש התמקדות חזקה בחדשות ובמידע, במיוחד עבור החברה והמגזרים העסקיים. זה מכסה גם פוליטיקה, תרבות, ספורט ומדע.

הדרך הטובה ביותר לטייל באקוודור היא באוטובוס או ברכבת מכיוון שניתן לראות את כל העיר ממקום אחד – זה לא סתם אי באמצע שום מקום. אם אתה רוצה לראות יותר מעיר אחת, אז אתה צריך לשקול לקחת מטוס או סירה מקיטו, גואיאקיל או קואנקה, כך שהזמן שלך יתפרס על פני מספר ערים במקום שתצטרך לבלות שעות באוטובוסים ורכבות מדי יום.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם