איך למצוא לוכד נחשים?

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

נחשים הם דאגה גדולה עבור אנשים רבים. ניתן למצוא אותם ברוב אזורי הארץ, ולכן חשוב לדעת היכן למצוא לוכד נחשים בעלי רישיון והכשרה לטפל בהם.

צריך וחשוב להפריז בחשיבותם של לוכדי נחשים, במיוחד עם הגידול במספר מיני הנחשים שקיימים ברחבי העולם, ולכן יש צורך שיהיו אנשי מקצוע שיוכלו לזהות אותם ולמנוע מהם לפגוע בבני אדם.

מהו לוכד נחשים?

לוכד נחשים הוא מקצוע שקיים כבר הרבה שנים. זה כולל לכידת נחשים, זיהוי והוצאתם מבתים או ממקומות אחרים שבהם הם עלולים לפגוע בבני אדם או בבעלי חיים. הם נקראים בדרך כלל כאשר יש נגיעות נחשים באזור מסוים.

אנשים רבים אולי אפילו לא מבינים שהם צריכים לוכד נחשים. במדינות מסוימות יש תקנות המחייבות אחד להיות נוכח בעת טיפול בנחשים. אם אתם גרים באחת מהמדינות הללו, חשוב למצוא לוכד נחשים לפני שנשכים או פוגעים בנחש.

נחשים הם בעיה נפוצה. בארץ חיים נחשים רבים וניתן למצוא אותם בכל מקום. אם יתמזל מזלך לראות אחד, עדיף לקרוא לעזרה. אין הרבה לוכדי נחשים בארץ, מה שאומר שאם מצאת נחש בשטח שלכם, תצטרכו להזעיק עזרה. אבל אל דאגה – יש דרך למצוא לוכד נחשים באזור שלך, בין אם מדובר על לוכד נחשים בחולון או כל עיר אחרת בארץ.

לכידת נחשים הפכה למקצוע פופולרי, ועם העלייה במספר הנחשים המופיעים באזורים עירוניים, זה הופך לנושא חשוב.

איך למצוא לוכד נחשים?

ישנן דרכים רבות למצוא לוכד נחשים, כגון:

  • חפש לוכדי נחשים באינטרנט או בפלטפורמות מדיה חברתית (פייסבוק, אינסטגרם). 
  • שאל חברים ובני משפחה שאולי מכירים מישהו שהוא לוכד נחשים. 
  • צור קשר עם המרכז המקומי לטיפול בבעלי חיים או למקלט כדי לברר אם יש להם מידע על מציאת לוכד נחשים.
  • חפשו שלטים המפרסמים "לוכדי נחשים" ליד הבית או מקום העבודה שלכם.

>> במקרה שנתקלים במכרסמים מזיקים כמו חולדות – כדאי לאתר לוכד חולדות מאתר SNAKER.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם