איך למצוא צימרים בטוחים בזמן קורונה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עידן הקורונה הכניס אותנו לסחרור בכל התחומים, גם בתחומי החופשות והפנאי. אולי במיוחד בתחומים אלו, כיוון שהם אינם מוגדרים כנחוצים ברמה הבסיסית. אבל בינינו, כשמרגישים שהגיע הזמן להתרענן ולנפוש – אי אפשר לומר שזה לא צורך בסיסי ונחוץ… אז אם החלטתם לצאת לחופשה ואתם רוצים ליהנות מצימר בטוח בזמן קורונה. כדאי לכם לזכור שעליכם להתנהל נכון וחכם כדי ליהנות באמת מהחופשה שלכם.

 

כך מוצאים צימר בטוח בזמן קורונה

  • לפני הכול עליכם לבדוק את עצמכם. לוודא שאתם לא חליתם בנגיף ועלולים להרוס לעצמכם כמו גם לכל מי שתפגשו בדרכים את החופשה. אז עשו טובה ובדקו את עצמכם. כמו כן עליכם להקפיד כבר משלב התכנון לא להיחשף לאנשים זרים ולא לשהות באזורים סגורים בהם אתם עלולים לחלות בנגיף.
  • חשוב לבחור צימר בו תשהו עם עצמכם, ועם עצמכם בלבד. כלומר, שאתם לא אמורים להיות במתחם אחד יחד עם עוד מספר רב של נופשים. ככל שמספר האנשים שאתם פוגשים בדרך לחופשה עולה, כך הסיכויים להידבק עולה אף הוא.
  • וודאו מול בעלי הצימר כי הוא מבצע חיטוי כנדרש בצימר, וכי אין סיבה לחשוש להיכנס. כי אם היה במקום חולה קורונה השהייה עלולה להיות לגמרי לא בטוחה. לכן יש לוודא את נושא החיטוי. מאז ומתמיד חשוב היה לערוך חיטוי בין נופש אחד למשנהו, אך בעידן הקורונה הדבר חשוב עוד יותר. מסיבה פשוטה שהנגיף הזה נחשב לבעל יכולת שרידה גבוהה. כך שחיטוי יסודי של הנגיף עשוי להיות דבר חשוב ואלמנטרי ביותר. רק כך תוכלו להיות בטוחים שניתן להיכנס, לנשום, לרחוץ ידיים וליהנות ממתקני הצימר.
  • דברו על כך עם מפעיל הצימר. שמעו ממנו על התאמת הניהול לתקופה.

מוזמנים להכנס לאתר הפסגה ולגלות מגוון צימרים מומלצים – https://www.hapisga.co.il/.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם