כיצד ממלאים טופס FBAR?

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טופס FBAR הוא טופס מס שכל אזרחי ארצות הברית נדרשים להגיש למשרד האוצר האמריקאי. הוא משמש לדיווח על כספים ונכסים של אנשים החיים בארה"ב ומחוצה לה.

FBAR  דורש מידע על ההכנסה שלך, מסים, מתנות, הלוואות, חשבונות בנק, מניות, אג"ח והשקעות אחרות. עליך לדווח גם על כל חשבונות בנק זרים שיש לך וכל רכוש זר שבבעלותך.

אתה יכול למלא FBAR באתר מס הכנסה או להוריד טופס מאתר מס הכנסה. יהיה עליך לספק את שמך, מספר תעודת זהות, כתובת ופרטים נוספים ליצירת קשר עבור כל חשבון שברצונך לדווח עליו בטופס.

 FBAR ראשי תיבות של Foreign Bank Account Report. טופס זה נדרש לאזרחי ארה"ב שיש להם עניין פיננסי או סמכות חתימה על חשבונות בנק זרים. הטופס מוגש על ידי משרד האוצר של ארצות הברית ומוגש ל-Internal Revenue Service (IRS). זה מכונה גם דו"ח של חשבונות בנקים ופיננסים זרים (FBAR).

המידע על טפסי FBAR יכול לשמש רשויות אכיפת חוק, רשויות מס או רשויות ממשלתיות אחרות על מנת לאתר העלמת מס אפשרית. הגשת טופס FBAR אינה פשע אך היא עלולה להוביל לאישומים פליליים אם יש הפרות של החוק.

טופס זה דורש את השם והכתובת של חשבון בנק זר, מספר החשבונות הזרים, הערך הכולל של כל חשבון וסוג העסקה. הוא גם מבקש מידע על כל חשבונות פיננסיים אחרים שבהם יש לך עניין.

פרטים נוספים באתר של Americandocs>>>

מהו טופס  FBAR ?

 FBAR ראשי תיבות של Foreign Bank Account Report. זהו טופס שנדרש להגיש למשרד האוצר האמריקאי על ידי כל אזרחי ותושבי ארה"ב שיש להם חשבונות בנק זרים.

הטופס אמור להגיש מדי שנה ב-30 ביוני, אך תוכל להגיש אותו עד 180 ימים לאחר תום השנה שבה הרווחת או קיבלת יותר מ-$10,000 ממקורות זרים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם