טיול מאורגן להולנד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הולנד הנחשבת למדינה קטנה יחסית באירופה מהווה יעד לחופשה לצעירים ומבוגרים ולאחרונה מהווה יעד אטרקטיבי לחופשה משפחתית.  טיול בהולנד אהוב במיוחד על זוגות המחפשים חופשה רומנטית ועל משפחות עם ילדים.

מטיילים רבים מכירים את אמסטרדם, עיר הבירה של הולנד, כעיר בירה תוססת עם חיי לילה ומועדונים. אך הביקור בהולנד לא מסתכם רק באמסטרדם. להולנד יש הרבה מה להציע וחברות הטיולים מציעות טיול מאורגן להולנד הכולל בתוכו מגוון אטרקציות.

טיול מאורגן להולנד  מאפשר להכיר את הכפרים בהולנד והאווירה המיוחדת בהם, מוזיאונים, טבע, תחנות רוח, אטרקציות לילדים ועוד.

טיול מאורגן להולנד למשפחות עם ילדים

הולנד מהווה יעד פופולארי בקרב המטיילים הישראלים. הולנד נחשבת נעימה, ידידותית וכמסבירת פנים לתייר. טיול מאורגן להולנד למשפחות כולל בתוכו ימי כיף שונים שיכולים גם לכלול בין היתר ביקור בפארקים רבים, כשהידוע ביניהם הוא פארק האפטלינג. פארק המתאים לכל הגילאים לגדולים ולקטנטנים. פארק פופולארי נוסף היא "סיקס פלאג" , פארק מלא הרפתקאות ומיועד במיוחד לבני נוער. בנוסף ניתן למצוא גן חיות כמעט בכל עיר בהולנד.

בטיול מאורגן להולנד למשפחות נערכים סיורים בכפרי דייגים הסמוכים לאמסטרדם. בכפרים אלה נפגשים ההורים והילדים עם טחנות הרוח במקום, עם מפעלים לייצור גבינה ומפעלים לייצור כבקביי עץ. אתר נוסף המשולב בטיול מאורגן להולנד למשפחות הוא "מדורודאם", שם ניתן לראות את הולנד כולה בדגמים קטנים שונים.

הולנד בהחלט מהווה ייעד לביקורים לבני כל הגילאים. למחפשים חופשה רומנטית, לזוגות, למשפחות ועוד. כיום ניתן למצוא מגוון מסלולים לטיול מאורגן להולנד. ישנם טיול מיוחדים הכוללים שיט נהרות וישנם טיולים הכוללים ביקור בבלגיה הסמוכה. על מנת למצות את הביקור בצורה הטובה ביותר מומלץ להצטרף לטיול מאורגן להולנד. טיול מאורגן בהולנד מלווה על ידי מדריכים מקצועיים הבקיאים במסלול ובמגוון האטרקציות. למשפחות המעוניינות להכיר את הולנד ואת האטרקציות לילדים, מומלץ לצאת בטיול מאורגן להולנד המיועד למשפחות עם ילדים. בטיול זה המסלול בנוי כך שהילדים נהנים לאורך כל הטיול מאטרקציות וחוויות בלתי נשכחות וביניהם בילוי בפארקים הנחשבים ביותר באירופה. בנוסף לומדים המטיילים על התרבות המקומית בעזרת המדריכים המקצועיים.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם