טיול מאורגן לגאורגיה

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

גיאורגיה הפכה להיות בשנים האחרונות לאחד היעדים המועדפים ביותר על טיילים ישראלים ותרמילאים רבים מגיעים מדי שנה כדי לטייל בין הנופים המרהיבים של המדינה המזרח אירופאית הזו. מתוך העובדה שגיאורגיה הפכה להיות יעד כל כך פופולארי, לא רק תרמילאים מגיעים באופן עצמאי, כי אם גם טיולים מאורגנים מדי שנה עוברים את כל הדרך מנתב"ג לנמל התעופה הבין לאומי של טביליסי ואם אנו רוצים, אין שום בעיה למצוא טיול מאורגן לגאורגיה.

טיול מאורגן לגיאורגיה – חוויה חד פעמית

גיאורגיה היא מדינה מדהימה ועצם העובדה שהיא הצליחה להסתתר בתוך הרפובליקה הקומוניסטית ששלטה בה לאורך שנים רבות כל כך רק מעצימה את המסתורין שהמדינה הזו אפופה בו. התרבות הסובייטית עדיין נראית מדי פעם וניתן לדבר עם הגיאורגים המבוגרים גם ברוסית, אך אנגלית זו עדיין לא שפה מוכרת בפי רבים מהתושבים שלה. במידה ואנו רוצים למצוא טיול מאורגן לגיאורגיה יש לנו את האפשרות למצוא באתרי אינטרנט של מספר חברות את האטרקציות הטובות ביותר.

טיולי ג'יפים למביני עניין

בגיאורגיה יש מקומות רבים לבקר בהם ואחד המקומות זו עיר הבירה שלהם, טביליסי, אך מי שרוצים טיול מאורגן אטרקטיבי במיוחד, מוזמנים לעשות זאת באמצעות ג'יפים. טיולי הג'יפים הם טרנד נפוץ ומקובל ומכיוון שיש בגיאורגיה כל כך הרבה שטחים ונופים מרהיבים שצריך לגמוע אותם בזמן יחסית קצר של כמה ימים, הכי טוב יהיה לעשות זאת באמצעות ג'יפים. כמובן שצריך לעשות זאת באמצעות חברת טיולים מוכרת ומסודרת עם המלצות וברשת האינטרנט לא חסרות המלצות בנידון.

לטייל בגרוזיה הנוסטלגית

גיאורגיה של היום נקראה בעבר גרוזיה. גרוזיה זה השם שהסובייטים נתנו לגיאורגיה וכיום היא מנסה להתנער מן השם הזה, למרות שחלק מן הגיאורגים הותיקים עדיין רגילים לשם. טיול מאורגן לגרוזיה הנוסטלגית יכול לכלול את המוזיקה, המאכלים המסורתיים וכמובן האירוח הגרוזיני המסורתי. הגיאורגים הם אנשים מסבירי פנים והאירוח שלהם הוא אחד המומלצים ביותר בפי כל טייל שהגיע וביקש להתארח לפחות לילה אחד. כמובן שהטיולים המאורגנים חוסכים זאת ומשכנים במלונות.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם