סיור גרפיטי עצמאי בפלורנטין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מחפשים לצאת מהשגרה? לצאת לטיול שלא חווים כל יום? טיול עם המשפחה, חברים, בני זוג, זה לא חשוב – סיורי גרפיטי עוצרי נשימה, זה הדבר הבא..

כל מי שנהנה מסיור אורבני, מבתי קפה ומחיי העיר השוקקים, חייב לבקר בתל אביב. אומנם רבים מאיתנו מאמינים כי הם מכירים את העיר ואת כל הסודות הרבים שהיא טומנת בחובה, אך למעשה, כמעט אף אחד לא יכול להכיר את כל היופי, העניין והייחודיות של העיר הזאת. אחד האספקטים המסקרנים ביותר של תל אביב, הוא הגרפיטי שמעטר את רוב בנייני העיר.

אומנות רחוב בפלורנטין

הדבר נכון במיוחד בשכונת פלורנטין, הידועה בברים, בפאבים, בבתי הקפה ובחיי העיר הדינאמיים שמתנהלים בתוכה. סיור גרפיטי עצמאי בפלורנטין יכול לאפשר לכל אחד להכיר את אחד המקומות המסקרנים והמעניינים ביותר בעיר. זה בדיוק הזמן לחוות אומנות מודרנית, המופיעה על קירות העיר ומוסיפה צבע ועניין לאחת השכונות המוכרות ביותר בתל אביב.

למי מתאים לצאת לסיור ציורי קיר?

כאמור, פלורנטין נחשבת לאחת השכונות הצבעוניות והמיוחדות ביותר בתל אביב. מדובר על שכונה שידועה בגרפיטי הצבעוני והמסקרן שמקשט אותה מכל כיוון. חלק מציורי הגרפיטי נועדו כדי להעביר מסר מסוים, בעוד ציורים אחרים נועדו כדי להסתיר אמת כואבת. מדובר על אומנות חדשנית ומרהיבה ביופייה, שמאפשרת לאמן לבטא את עצמו בצורה חופשית ופומבית. זוהי דרך נפלאה להעביר מסרים ומחשבות, לספק פתח לעולם חתרני ומסתורי וכמובן לאפשר לכל העוברים והשבים לחזות ביצירת אומנות בעלת מסר נוקב. סיור עצמאי מאפשר למעשה לכל אחד להגיע לציורי הגרפיטי המיוחדים ביותר, ללא שום צורך במדריך או בקבוצה. כל המידע נשלח באמצעות הטלפון, כך שכל אחד יכול להתקדם בקצב שלו.

> קבל סיורים עצמאיים בנייד שלך

 

לסיכום, סיור גרפיטי עצמאי בפלורנטין נועד ללמד מהי אומנות רחוב, מי עוסק בכך וכיצד בכלל ניתן להגיע למצב שבו מציירים על בנייני ענק. הסיור מסביר לגבי הטכניקות השונות, מושגים הכרחיים בתחום וכדומה.

אם חשבתם שאתם מכירים את כל מה שיש לעיר תל אביב להציע, תחשבו שנית וקפצו לחוות את פלורנטין כמו שעוד לא חוויתם.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם