צימרים לא שגרתיים – אוהלי טיפי וכו'

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חשבתם שאתם כבר מכירים את הכול? סבורים שאין לבעלי הצימרים מה לחדש לכם? טעות בידכם. גם אם הרביתם לנפוש בשנים האחרונות ובקרתם בצימרים מסוגים שונים, יש עוד דברים שלא טעמתם. מה דעתכם על חופשה מענגת באווירה שונה? הפעם אתם בוחרים חופשה מסוג אחר. כזו שלא מזכירה את כל הצימרים הקודמים בהם שהיתם בשנים האחרונות. אז בואו וקבלו רעיונות לצימרים מאלפים בסגנונות מיוחדים. כי אכן כן, לא בכדי נחשבת ישראל למעצמה של צימרים. בעלי הצימרים מתעלים מעל עצמם ומציעים לאורחים מגוון עצום של אפשרויות וחופשות מפתות ובלתי נשכחות! התרשמו עם מגוון צימרים רומנטיים באתר צימרטופ.

צימר בבקתת בוץ בחסות המדבר – עבור אנשים רבים חופשה צריכה לכלול מים וצמחיה. אבל אם אתם רוצים נוף וטבע, למה לא תבחרו הפעם את נוף המדבר? החלק הדרומי של ארצנו מציע לנו נופים מעוררי השראה בצל הנוף המדברי מלא ההשראה. בקתת בוץ מהווה מקום אירוח מרתק ומלא השראה. כזה שיקטוף אתכם משאון החיים המערבי וישתול אתכם בלב לבם של חיים מסוג אחר…

צימר במערה – מה דעתכם לרדת מטה ולהיכנס לצימר תת קרקעי? מדובר על מערה שנחצבה מתחת לאדמה ומכניסה את האורחים לאווירה של מערה באווירה מסתורית שבהחלט מעוררת השראה. הצימר כולל כמובן פינוקים שונים ואף ג'קוזי שנחצב כבור באדמה. אכן מקום מרתק שאין הרבה דברים דומים לו.

צימרבוס – מי אמר שאוטובוס הוא כלי שנועד לנסיעות בלבד? תוכלו לנפוש בצימרבוסים מיוחדים אשר הוסבו מכלי נסיעה לצימרים מעוצבים ומפנקים. באוטובוסים שהוסבו לצימרים יש את כל מה שאתם צריכים לחופשה מושלמת.

אוהלי טיפי – חופשה באהל טיפי זה עניין מיוחד לכשעצמו. האווירה המיוחדת ששוררת באוהל, סגנון הבניה הייחודי וכל האבזור שקיים בתוך האוהל בהחלט שואב אתכם למקום אחר וייחודי ביותר.

חופשה בחווה – דומה כי החיבור אל הטבע מהווה גורם בעל חשיבות רבה. היות שכך צימר שממוקם בלב לבה של חווה פעילה הוא מקום מעורר עניין ומושך אליו מבקרים רבים. השהות לצד הצמחייה, בעלי החיים והניחוחות שמאפיינים את המקום הזה מייחדים את החופשה הזו.

צימרים מיוחדים נוספים מחכים לכם באתר https://www.zimertop.co.il/.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם