יזמות בקיבוצים לבעלי עסקים

אנטולי וישבסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בעלי עסקים רבים מחפשים כיום השקעות שונות בניסיון להתבלט.

השקעות יזמות בקיבוצים היא אחת מהדרכים לעשות זאת, ועל כך מדבר המאמר שלפניכם.

 

למה כדאי לכם לבחור בכיוון של יזמות בקיבוצים?

  • זה שונה – במיוחד בעולם המודרני התחרותי שבו בעלי עסקים רבים צריכים לעשות את מרב המאמצים רק על מנת לשרוד, כל בעל עסק חייב למצוא את הדרך שתאפשר לו להיות שונה מאינספור בעלי העסקים האחרים המתחרים בו, בין אם בצורה ישירה ובין אם בצורה עקיפה. כאשר בעל עסק בוחר להשקיע ביזמה עסקית במסגרת קיבוץ, הוא כבר מתחיל במקום שונה לעומת המתחרים שלו, ופעמים רבות מדובר ביתרון בלתי מבוטל.
  • היתרון של קהילה תומכת – גם אם אינכם חברים בקיבוץ וגם אם כף רגלכם מעולם לא דרכה בקיבוץ, חשוב שתדעו שלחברי קיבוצים רבים יש נטייה לאמץ בחיבה ובחום רב את העסקים אשר נפתחים במסגרת הקיבוץ שלהם. כאשר יש לכם את הגב הראשוני של הקהילה של הקיבוץ, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בדרך הנכונה להצלחה בעולם העסקים, כי כאשר מתחילים עם תמיכה מקומית, הרבה יותר קל להתייעל ולשגשג.

 

אילו יוזמות כדאיות ומשתלמות במיוחד בקיבוצים?

 

  • פאב – גם אם אתם טיפוסים עירוניים שאוהבים לבלות בפאבים ובמסיבות של תל אביב, העיר הגדולה, מתישהו בחייכם בוודאי יצא לכם לבקר בפאב בקיבוץ. אם כן, אתם מכירים את האווירה הייחודית אשר שוררת במקומות בילוי בקיבוצים, מקומות אשר מושכים הן בליינים מקומיים והן בליינים מכל רחבי הסביבה שמחפשים אחר בילוי באווירה מעט שונה.
  • מסעדה – כאשר מדובר על השקעה ביזמה של פתיחת מסעדה בקיבוץ, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מקום עם אווירה ייחודית שלא תוכלו למצוא במרכזה של עיר גדולה. בנוסף, תהיה לכם את התמיכה של הקהילה המקומית, מה שיעזור לכם בהמשך להגיע לקהלים רחבים יותר.

 

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם