טיול מאורגן לקובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

טיול מאורגן לקובה הוא טיול לאי מנותק בים הקריבי. טיול מאורגן לקובה הוא טיול לאי עם תרבות המורכבת מתרבות ספרדית ומשורשים האפריקנים. בשל שילוב ייחודי זה, התושבים בקובה ידועים כמסבירי פנים, עליזים ובעלי מזג טוב.

קובה נחשב לאי הגדול ביותר באיים הקריביים וידוע כאחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם. טיול מאורגן לקובה הוא בעצם מסע לגן העדן באי טרופי ירוק . טיול מאורגן לקובה משלב בתוכו היכרות עם מוסיקה, קצב, היסטוריה, חוף ים קריבי, ג'ונגלים ואנשים מדהימים ההופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

יש היוצאים לטיול מאורגן לקובה בתקופת הקרנבל המתקיים בחודש יולי. הקרנבל נחשב לאירוע המוסיקלי החשוב ביותר בקובה. בקרנבל משתתפות להקות רבות ובמהלכו מתקיימות תהלוכות ססגוניות וצבעוניות המלוות במוסיקה וריקודים המוניים.

קובה היא מדינה מקסימה הנמצאת באיים הקריביים ומהווה יעד נפלא לכל אחד הרוצה לצאת לטיול מהנה שזיכרונותיו ילווהו לזמן רב. טיול מאורגן לקובה כולל ביקור בערים  הוואנה וטרינידד, ערים קובניות מלאות באטרקציות ומקומות בילוי ונופש. קובה נחשבת כמדינה קשה לנווט ולתייר הממוצע קשה להתמצות בה ללא עזרת מדריך מקצועי ומנוסה. אי לכך מומלץ לצאת לטיול מאורגן לקובה המהווה פתרון לנושא זה.

בטיול מאורגן לקובה למטייל ניתנת האפשרות לחוות את החוויה הקובנית במלואה. המדריכים המלווים בטיול מאורגן לקובה, מכירים היטב את קובה עם כל המשתמע מכך ויובילו את המטיילים בכל האתרים החשובים והמרתקים ביותר בקובה.

בעזרת המדריכים בטיול מאורגן לקובה ניתנת למטיילים האפשרות לבקר במוזיאונים המאפיינים את  האומנות הקובנית ולהכיר את הארכיטקטורה הקובנית הייחודית. בנוסף ניתנת ההזדמנות ליוצאים לטיול מאורגן לקובה להנות בחופים המרהיבים ולבלות במועדונים הקובניים. טיול מאורגן לקובה כולל בתוכו את כל המרכיבים החיוניים על מנת להפוך אותו להצלחה בקרב המטיילים. המסלול בטיול זה מתוכנן בקפידה ומתאים לאופיים של המטיילים במגוון גילאים. המדריכים המלווים בטיול מאורגן לקובה מקצועיים ביותר ומלווים את הטיול מתחילתו ועד סופו. החבילה המוצעת בטיול מאורגן לקובה כוללת טיסה, לינה, ארוחות וכניסה לאתרים. כל שניתן למטייל הוא להנות מטיול בלתי נשכח.

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי

אנטולי וישבסקי הוא מדריך טיולים מקצועי ומנוסה מזה 8 שנים. האהבה לטיולים החלה אצלו כבר בבית הספר כאשר הוא גילה את הכיף וההנאה הטמונים בטיולים ברחבי הארץ. בזמנו הפנוי הוא כותב מאמרים מקצועיים בנושאי תיירות בארץ ובעולם